Sisukord
Välismaa
Tänane leht
05.01.2018
Eesti Esimesed geoloogid plaanivad Rakveresse kolida Kultuurikatla korsten saab kaitsva võrgu Haldusreformi mängimine Hiiumaa moodi (2) Parteilased maakondlike talituste etteotsa Kes on Justin Sobaje ja kuidas ta jõudis Helger Lipmaani? (2) Keda on arvatud peituvat Satoshi Nakamato nime taga? Mikser: koostöö Kremli-meelse meediaga oleks allaandmine (2) Kadunud meest otsiti koerte ja drooni abil Jaht maailma otsituimale mehele jõudis Eestisse (7) Majandus Investor Mari annab aru: minu esimene aasta Välismaa Savijalgadel Bulgaaria asub ELi tüürima (3) Endine peastrateeg kuulutas Trumpidele sõja Arvamus Henrik Roonemaa: idufirmadel läks kehvasti ja see on väga hea (2) Kaire Uusen: väga andekas, aga väga õnnetu Eesti alkohoolik (44) Juhtkiri: Hiiumaa potjomkinid (2) Neeme Korv: kvoot, mis peaks olema null Priit Simson: Assadi mahamatmisega ei maksa kiirustada (13) Postimees 1999. aastal: esimene Eestis siiratud maksaga mees toibub Jüri Luik: kuidas kaitseme Eestit? (7) Sport Võit iga hinna eest? Kanepi kaotus, mis puhus lootused taas lõkkele Pyeongchangi mäesuusaprintsessi Mikaela Shiffrini uskumatu eesmärk Oberstdorfis kukuti palju, mitmekesiselt ja valusalt Uus formaat äratab mäesuusatajates ebatavalised tunded Fotouudis: Venel pöial püsti. Varese loodab taas eestlase peale Tartu Tehvandi lumetus pani vallajuhi selgitust nõudma Eelmisel aastal uppus inimesi nii vannis kui ka koduses tiigis Valgusküla tõmbab tuleetendusega otsad kokku Vabalt ringi lippavad koerad riskivad jäise suplusega Endine Tartu esimaadleja avab vaksalis näituse Hiinalinnast Pintslid, värvid, oksad, pärlid, pehme mööbel, klaas ja nahk – kõik iseenda pärast! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Endine peastrateeg kuulutas Trumpidele sõja

4 min lugemist
Steve Bannon (vasakul) president Donald Trumpi ja Kongressi liikmete kohtumisel mullu veebruaris, kui ta oli veel Valge Maja peastrateeg. Nüüd süüdistab Bannon Trumpi riigireetmises. FOTO: CARLOS BARRIA/REUTERS/Scanpix

Ameerika Ühendriikide presidendi Donald Trumpi jaoks pole 2018. aasta alanud tormiliselt üksnes välispoliitikas, vaid ka sisepoliitikas.

Tellijale Tellijale

Aasta oodatuimaks poliitraamatuks nimetatud ajakirjanik Michael Wolffi teos «Fire and Fury: Inside the Trump White House» («Tuli ja raev: sissevaade Trumpi Valgesse Majja») on suure lugejatehuvi tõttu juba enne ametlikku avaldamist 9. jaanuaril tõusnud raamatumüügikaubamaja Amazon edetabeli tippu. Raamat saadeti tutvumiseks ja teose paremaks turustamiseks ka Guardianile ning New York Magazine’ile, kes sellest katkeid avaldasid.

Wolff, kes on mitmete väljaannete kolumnist ja meediamoguli Rupert Murdochi biograaf, on enda sõnul raamatu tarbeks teinud enam kui 200 intervjuud presidendi, tema lähikondsete ning Trumpi administratsiooniga vähem või rohkem seotud isikutega.

04.01.2018 06.01.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto