Sisukord
Arvamus
Tänane leht
11.01.2018
Eesti Simsonit umbusaldanud opositsioon süüdistab ministrit vassimises (2) USA raportis tunnustatakse Eesti samme võitluses Vene sekkumisega (1) Luik esitab kaitseväe juhatajaks Martin Heremi Eesti andmesaatkond Luksemburgis valmib juunis Majandus Grossi uute toidupoodide aasta Vihmas uppuvates Eesti metsades kuulutati välja eriolukord (11) Välismaa KOHALIK VAADE. Kas piiblivärsid on alkoholireklaam? Leedu ootab vastust (15) Välismaa lühiuudised: 10.01.2018 Ameeriklased segaduses: kes on see mees Valges Majas? (12) Galerii ja video: Tšornobõlis hakatakse tootma päikeseenergiat KOHALIK VAADE. Poola valitsusremont - magustamine või maavärin? Arvamus Mart Nutt: kui 13 000 võõrtöölist on hetkeline, siis mis on lõplik lahendus? (62) Juhtkiri: Kadri Simson ja kõige häbelikum peaminister (11) Priit Pullerits: kuri geenius saab oraakliks (2) Postimees 1992. aastal: leib ja piim ei ole veel Tartus talongikaup Mihkel Mutt: tagasi tulevikku (17) Holger Haljand: kes aitaks taltsutada kübertonti? Kultuur Ivar Põllu soovib, et tema teater ei muutuks mugavaks Sport Haigus nullis Rehemaa neljanda olümpiasõidu Viljandi noorsand liigub sprindikiirusel Euroopa tipu poole Fourcade vs. Norra: mitte duell, vaid sõda End kilpkonnaga võrrelnud Kristjan Ilves otsib sõidutunnet Reis Kaplinn: palju pingviine, vähe «tõelist» Aafrikat Tartu Tartus koguvad tuntust isehakanud viinakullerid Henri Zeigo: pehme jõu kasutamata võimalus (1) Linnakirjaniku tiitli pälvis välismaalane (1) Paljasjalgne Jürgen, püha neljapäev ja inglid Ants Kask: valitsus laseb vanakeste kukil liugu (6) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1992. aastal: leib ja piim ei ole veel Tartus talongikaup

1 min lugemist
Pildil on hetk Haapsalu linnamuuseumi näituselt «Me ei tahtnud sellist Eestit!» aastast 2001. Leti taga olev müüja Eve selgitab vanuritele, et neil on vale seerianumbriga talongid ning selle eest soola nad ei saa. FOTO: Peeter Langovits

Linnavalitsuse kaubandusosakonna toidukaupade peaspetsialist Asta Mägi teatas eile: varude piiratuse tõttu müüakse alates tänasest talongide alusel ka tangaineid ja juustu.

Talong B 062 – 200 g juustu 31. jaanuarini, B 063 – 1 kg tangaineid või kaunvilju 31. märtsini

*

Ajutiselt müüakse ühele üks väike leib või pool suurt leiba.

*

Alates 10. jaanuarist on ajutiselt ümber korraldatud piima müük. Hommikul saabunud piimast müüakse 75% üldistel alustel, 25% piimast müüakse enne kella 12 Tartu lastekliiniku tõendite või passi alusel kuni kolme aastaste laste vanematele.

Neljapäeval oli linnavalitsuses arupidamine piimakombinaadi esindajatega. Kombinaat lubas teha kõik, et kaupluste tellimused saaksid täidetud. Pudelite taha enam villimine seisma ei jää.

Et toiduaineid müüdaks ainult tartlastele, on palve ostjatele: koos rahaga esitage ka ostukaart.

11.01.1992

Seotud lood
10.01.2018 12.01.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto