Sisukord
Kergejõustik
Tänane leht
11.01.2018
Eesti Simsonit umbusaldanud opositsioon süüdistab ministrit vassimises (2) USA raportis tunnustatakse Eesti samme võitluses Vene sekkumisega (1) Luik esitab kaitseväe juhatajaks Martin Heremi Eesti andmesaatkond Luksemburgis valmib juunis Majandus Grossi uute toidupoodide aasta Vihmas uppuvates Eesti metsades kuulutati välja eriolukord (11) Välismaa KOHALIK VAADE. Kas piiblivärsid on alkoholireklaam? Leedu ootab vastust (15) Välismaa lühiuudised: 10.01.2018 Ameeriklased segaduses: kes on see mees Valges Majas? (12) Galerii ja video: Tšornobõlis hakatakse tootma päikeseenergiat KOHALIK VAADE. Poola valitsusremont - magustamine või maavärin? Arvamus Mart Nutt: kui 13 000 võõrtöölist on hetkeline, siis mis on lõplik lahendus? (62) Juhtkiri: Kadri Simson ja kõige häbelikum peaminister (11) Priit Pullerits: kuri geenius saab oraakliks (2) Postimees 1992. aastal: leib ja piim ei ole veel Tartus talongikaup Mihkel Mutt: tagasi tulevikku (17) Holger Haljand: kes aitaks taltsutada kübertonti? Kultuur Ivar Põllu soovib, et tema teater ei muutuks mugavaks Sport Haigus nullis Rehemaa neljanda olümpiasõidu Viljandi noorsand liigub sprindikiirusel Euroopa tipu poole Fourcade vs. Norra: mitte duell, vaid sõda End kilpkonnaga võrrelnud Kristjan Ilves otsib sõidutunnet Reis Kaplinn: palju pingviine, vähe «tõelist» Aafrikat Tartu Tartus koguvad tuntust isehakanud viinakullerid Henri Zeigo: pehme jõu kasutamata võimalus (1) Linnakirjaniku tiitli pälvis välismaalane (1) Paljasjalgne Jürgen, püha neljapäev ja inglid Ants Kask: valitsus laseb vanakeste kukil liugu (6) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Viljandi noorsand liigub sprindikiirusel Euroopa tipu poole

3 min lugemist
Kõik märgid näitavad, et Tony Nõu peaks suvisel Berliini EM-il võitlema juba finaalikoha eest. FOTO: Mihkel Maripuu/Eesti Meedia/Scanpix Baltics

19-aastane sprinter Tony Nõu on paari mitmevõistleja ja kaugushüppaja Ksenija Balta kõrval ainus Eesti kergejõustiklane, kel väljavaateid märtsi alguses toimuvale Birminghami sise-MMile pääseda.

Tellijale Tellijale

«Kui Tonyt poleks, siis me teised tunduksime Eestis isegi päris head jooksjad,» naerab 400 meetri tõkkejooksja Erik Jagor, Nõu olulisim treeningupartner Valter Espe sprindigrupis. «Ma arvan, et ajakirjanikel on, millest talvel tema kohta kirjutada.­»

Nõu on pärast 2006. aastal juunioride maailmameistriks kroonitud Marek Niitu esimene Maarjamaa kiirjooksja, kelle talent on loonud eelduse läbimurdeks rahvusvahelisel tasemel. 

10.01.2018 12.01.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto