Sisukord
Eesti
Postimees
11.01.2018
Eesti Simsonit umbusaldanud opositsioon süüdistab ministrit vassimises (2) USA raportis tunnustatakse Eesti samme võitluses Vene sekkumisega (1) Luik esitab kaitseväe juhatajaks Martin Heremi Eesti andmesaatkond Luksemburgis valmib juunis Majandus Grossi uute toidupoodide aasta Vihmas uppuvates Eesti metsades kuulutati välja eriolukord (11) Välismaa KOHALIK VAADE. Kas piiblivärsid on alkoholireklaam? Leedu ootab vastust (15) Välismaa lühiuudised: 10.01.2018 Ameeriklased segaduses: kes on see mees Valges Majas? (12) Galerii ja video: Tšornobõlis hakatakse tootma päikeseenergiat KOHALIK VAADE. Poola valitsusremont - magustamine või maavärin? Arvamus Mart Nutt: kui 13 000 võõrtöölist on hetkeline, siis mis on lõplik lahendus? (62) Juhtkiri: Kadri Simson ja kõige häbelikum peaminister (11) Priit Pullerits: kuri geenius saab oraakliks (2) Postimees 1992. aastal: leib ja piim ei ole veel Tartus talongikaup Mihkel Mutt: tagasi tulevikku (17) Holger Haljand: kes aitaks taltsutada kübertonti? Kultuur Ivar Põllu soovib, et tema teater ei muutuks mugavaks Sport Haigus nullis Rehemaa neljanda olümpiasõidu Viljandi noorsand liigub sprindikiirusel Euroopa tipu poole Fourcade vs. Norra: mitte duell, vaid sõda End kilpkonnaga võrrelnud Kristjan Ilves otsib sõidutunnet Reis Kaplinn: palju pingviine, vähe «tõelist» Aafrikat Tartu Tartus koguvad tuntust isehakanud viinakullerid Henri Zeigo: pehme jõu kasutamata võimalus (1) Linnakirjaniku tiitli pälvis välismaalane (1) Paljasjalgne Jürgen, püha neljapäev ja inglid Ants Kask: valitsus laseb vanakeste kukil liugu (6) Meelelahutus Koomiks Sudoku

USA raportis tunnustatakse Eesti samme võitluses Vene sekkumisega

1 min lugemist
USA president Donald Trump (vasakul) ja Venemaa president Vladimir Putin. FOTO: MIHHAIL KLIMENTJEV/AFP/SCANPIX

USA Kongressi demokraadid hoiatavad eile avaldatud raportis Venemaa hoogustuva sekkumise eest üle kogu Euroopa ja kritiseerivad president Donald Trumpi plaani puudumise pärast ohu tõrjumiseks. Ühe positiivse näitena tõhusast tegutsemisest Venemaa sekkumise korral tuuakse raportis välja Eesti.

Tellijale Tellijale

Ehkki mõned demokraatlikud lääneriigid on vastanud Venemaa tegevusele agressiivsete vastumeetmetega, ei ole Trump esitanud mingit strateegilist kava nende jõupingutuste toetamiseks või USA kaitsmiseks Kremli süstemaatilise sekkumise eest, seisab raportis, millega uudisteagentuur Associated Press sai tutvuda enne selle avaldamist.

Aruande avaldas senati välissuhete komiteesse kuuluv Marylandi osariigi demokraadist senaator Ben Cardin ja see avaldati ilma komitee vabariiklastest senaatorite allkirjadeta.

10.01.2018 12.01.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto