Sisukord
Auto
Postimees
29.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (28) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda (1) Börsidel käib veresaun (1) «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole (1) Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (3) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri (1) Kultuur Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata (4) Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Noorus ongi hukas! Ropendab nagu voorimees (3) Algaja poliitbroileri mure Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (1) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Sõiduproov. Ford EcoSport: Visa hing

3 min lugemist
  • Meeldiv juhitavus, väikedžiibi kohta täiesti piisav.
  • Väliselt luuraja auto. Kombekas, silma ei riiva, mällu ei sööbi.
Ford EcoSport. FOTO: tootja

Tal ei ole 1001 värvivalikut ega kosmilist kujustust, ometi tahab ta visalt kinnitada kanda klassis, kus välimus on argument. Oma eelmise kehastusega võrreldes on Ford EcoSport kindlalt kõva edasiminek igas mõttes.

Tellijale

Raske on ette kujutada, kuidas sündis mudelinimi EcoSport ja mismoodi puges see läbi kogu koosolekute, ajurünnakute ja kinnituste ahela kadalipu. Pole keeruline märgata, et nimi koosneb kahest osast: «spordist» ja «öko-st». Aga sport on ju olemuselt priiskamine! Sporti tehakse siis, kui varusid ja vahendeid on laialt käes. Sport ei saa mingi nipiga olla öko-. Sport on kõige öko- vastand, telje teine ots. Ja ometi, siin ta on, vastuolulisest nimest hoolimata – Ford EcoSport oma uues kehastuses.

Osavasti märkamatuks jäädes on Fordi väikseim džiip Euroopa autoostja ökosüsteemis püüdnud oma kohta leida juba 2013. aastast. Märkamatuks jäämise põhjuste otsimisel tuleb pilk suunata hoopis Lõuna-Ameerikasse. Seal müüb EcoSporti nime kandev sõiduriist mühinal. Ja on seda teinud juba aastaid. Lõuna-Ameerika EcoSport meeldib lõuna-ameeriklastele, kuid selle sugemetega sõiduriist, millega Ford üritas mõnda aega Vanas Maailmas kanda kinnitada, jättis eurooplased külmaks.

28.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto