Sisukord
Arvustused
Postimees
17.01.2018
Eesti Zukerman: PBK on teinud palju häid asju Pakane kodutut metsast välja ei aja (4) PBK saadete sisu suunab Kõlvarti eksnõunik (5) Reinsalu avaldus vallandas pahameeletormi Majandus Ettevõte kahtleb konkurentsiameti sõltumatuses Välismaa Diginarratiiv kandis Eestit eesistumise viimase hetkeni Mahapõletatud majad ja tapetud sugulased: Birma põgenikud räägivad oma loo (3) Sõda on vallandanud Ukrainas HIV-epideemia Europarlament räägib Vene propagandast Tüli Rumeenia halli kardinaliga maksis peaministrile koha Arvamus Lugeja peaminister Ratasele: Te olete mulle valetanud! (10) Joosep Värk: kas andestame Tiit Ojasoole? (14) Postimees 1937. aastal: Pärnu lahe lõhekuningas Erkki Bahovski: seriaali «Sild» N. osa Raimond Kaljulaid: võitlus PBKga on parempoolsete valimiskampaania (4) Juhtkiri: toetada tuleb noori peresid (1) Ivar Raig: mida saab teha riik sündimuse suurendamiseks Eestis? (26) Kultuur Dolores O’Riordani tume sära Viis lühifilmi pahal teemal Raamat, mis teeb televaataja taas lugejaks Sport Vastuoluline Gatlin esitati Laureuse auhinnale Williams palkas Sirotkini Arglikuks jäänud Pärnu pani end raskesse seisu Eesti bobi jäi teel Pyeongchangi olümpiale toppama Messias või hoopis paaria? Skandaal Boliivia lagendikul Nabi jätab EMi vahele ja keskendub MMile Tallinn Pakane kodutut metsast välja ei aja (4) Kodu Korteriomanikel on õigus üürivõlgniku esemed pandiks võtta (1) Tartu Tartus tegutseb vähemalt 100 ilusalongi Saatusekaaslase panniga tapnud eluheidik jääb aastateks vangi (1) Janno Zõbin: kultuuritöötaja ei tohiks kuuluda riskirühma Rannar Raba: kõige lipum lipp Kunsti sünnist möödub täna täpselt 1 000 055 aastat Heitlikku ilma trotsides said valmis esimesed suusarajad Tartus ja Pärnus esineb maailma parimaid fagotimängijaid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Viis lühifilmi pahal teemal

3 min lugemist
Markus Habakukk ja Maria Avdjuško lühifilmis "Jõulumüsteerium" FOTO: Kaader filmist

Lühifilmikassett «Paha lugu» käsitleb viie filmiga ahistamist tema erinevates vormides, üsna tavalisest koolikiusamisest kuni brutaalse vägistamiseni. Filmid on valminud viimase paari aasta jooksul, aga jõuavad ühise pealkirja all ekraanile just nüüd, kui ahistamine kõige laiemas plaanis on teemaks tõusnud.

Tellijale Tellijale
  • Filmikassett «Paha lugu», 2018
  • Režissöörid Katrin ja Andres Maimik, Rain Tolk, Gustaf Boman Bränngård, Maria Avdjuško
  • Linastub alates 12. jaanuarist, kestus 1 tund ja 25 minutit

Mulle meeldivad lühifilmikogud samal põhjusel kui lühijuttude antoloogiad. Kui üks osutub jamaks, pole palju kannatada, ta ju lõpeb kohe ära, ning sel ajal jääb loota, et järgmine tuleb parem. Nagu see Forrest Gumpi assortiikarp: kunagi ei tea, mis sa sealt saad.

16.01.2018 18.01.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto