Tennisegurmaanid, pearoog on kohal, magustoit ootel

5 min lugemist
Anett Kontaveit (vasakul) ja Kaia Kanepi on seni esinenud hindele «viis pluss». Kanepi on võitnud kõik neli setti, Kontaveit ühe loovutanud. FOTO: SCANPIX

Läti tennisepublik haistab verd: jõudmaks Austraalia lahtistel meistrivõistlustel kaheksa parema hulka, tuleb nende imelapsel Jelena Ostapenkol valmistuda Eesti duo murdmiseks. Homses kolmanda ringi kohtumises ootab maailma seitsmendat numbrit kindlasti Anett Kontaveit, kohe seejärel terendab duell Kaia Kanepiga.

Tellijale Tellijale

Meie võime aga ühtaegu armsa naabri skalpi noolida ja käsi hõõruda: Kanepi ja Kontaveit on kahe võiduga juba kirjutanud Eesti tenniselukku uue peatüki, nüüd pakub Kontaveidi mõõduvõtt Ostapenkoga hõrgu pearoa ning magustoiduna jääb ootele meie piigade omavaheline arveteklaarimine.

«Nii väikesest riigist kaks mängijat korraga Suure slämmi turniiril kolmandas ringis – see on kõva asi ja minu arvates Eesti tennisele supersaavutus,» hindas Kontaveit koos Kanepiga tehtu kaalu, kuid ei kippunud veel võimalikule omavahelisele heitlusele vaatama: «Ajame siiski kumbki oma asja ja vähemalt mina võtan mängu korraga.

17.01.2018 19.01.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto