Sisukord
Film
Postimees
20.01.2018
Eesti Jaeketid on valmis Rakvere streigi ajal lihatooteid asendama (1) Kaks jõuameti juhti paigas, kapo juhti kaalutakse Tosin päeva kodumaal Aasta loomad alati kohal Eesti e-jutlustaja kuulub Ukraina mõjukamate naiste hulka (2) Majandus Jaeketid on valmis Rakvere streigi ajal lihatooteid asendama (1) Välismaa Juhiseid sõja puhuks hakkab jagama ka Eesti Meie slaavi karu (1) Trumpi kaitsestrateegia hindab Venemaad terrorismist tõsisemaks ohuks (2) Arvamus Urmas Reinsalu alasti mõtted (4) Eesti oma Streisandid Meie slaavi karu (1) Poleeritud Kontaveit Postimees 1993. aastal: Tartu vorsti tehakse ameerika lihast EKI keelekool: keel kui mänguasi Tiina Laansalu: kohanimed – rohkem kui lihtsalt sõnad (2) Aleksander Sarapik: piiskop Platon oli Eesti riikluse kujundamise üks sammastest Ene Pajula: mammil on hea meel, kui üks nõukaaegne komme kaob (54) Peeter Langovitsi tagasivaade: Soome valis presidenti uutmoodi Martin Kutti: karm valik – kodumaa või partei? (1) Kultuur Kasvatusteaduslik mõte eri põlvkondade mälus Ene Pajula: mammil on hea meel, kui üks nõukaaegne komme kaob (54) EKI keelekool: keel kui mänguasi Etnomood ärkab ellu Sport Bø näitas olümpia eel taas Fourcade'ile kandu: mul on üha rohkem energiat! Sada kilomeetrit kannatusi talveöises metsas (1) Mart Soidro kolumn: Eesti tennise traditsioonidest Kontaveit astus Ostapenko alistamisega taas ajaloo lävele Tänak tõi Toyotasse uued tuuled Tarbija Välismaal mobiil-ID kasutades tuleb olla valvas Postimehe test: kas turukaubast on brändihuulepulgale vastast? AK Elukevad saare peal Kasvatusteaduslik mõte eri põlvkondade mälus Vikerkaar loeb. Bukowski fenomen Kosmilist õõva talveöödesse Tiina Laansalu: kohanimed – rohkem kui lihtsalt sõnad (2) Aleksander Sarapik: piiskop Platon oli Eesti riikluse kujundamise üks sammastest Ülo Tuulik: «Я подумаю» ehk Saja aasta eest jaanuaris Tarmo Soomere ja Erki Tammiksaar: Eesti teaduse märkamatud tugisambad tuleb varjusurmast välja tuua Peeter Langovitsi tagasivaade: Soome valis presidenti uutmoodi Arter Ghanas kuld ei sära Filmiarvustus «Pilvede all. Neljas õde»: hüpnootiline Eesti värk Taevaste avaruste narkomaan Sada kilomeetrit kannatusi talveöises metsas (1) Konnad ja maod surevad põrguköögis Maailma parim Eesti salaami tuleb Kadrina vallast Tehnikafriikide laulupidu Las Vegases Etnomood ärkab ellu Arteri suur intervjuu! Kristel Kruustük: sul peab olema kihk maailmas midagi paremaks teha Justin Petrone: jah, mina ka #MeToo Sõiduproov. Ford EcoSport: Visa hing Meelelahutus Koomiks Sudoku

Filmiarvustus «Pilvede all. Neljas õde»: hüpnootiline Eesti värk

2 min lugemist
  • «Neljas õde» on pesuehtne fännifilm.
Kaader filmist «Pilvede all. Neljas õde». FOTO: tootja

Seitse aastat vaatajate armastust on korralik kapital, et telesarja põhjal film vändata. Samalaadne suundumus valitseb ka filmimaailmas laiemalt. Kedagi ei heiduta, et tele- ja kinolina,  nagu ka seriaali- ja filmiformaat on väga erinevad. Ühest teise uisutamine pole sugugi lihtne, kuid fännid ummistavad saalid niikuinii! Tahaks ju armsaks saanud kangelannasid taas näha! Ja uudishimu tõukab kah takka – mis edasi saab?

Tellijale Tellijale

Ka «Neljas õde» on pesuehtne fännifilm, mida oleks kohatu mingi üldise skaala alusel hinnata. Punktiskoor sõltub otseselt vaataja isiklikust suhtest sarjaga «Pilvede all». Kui armastad sarja, armastad ka filmi – saad seda vaid tavalisest annusest suurema portsu korraga.

Peategelased on oma karakteritelt sama sarmikad, reljeefsed ja selgestimõistetavad nagu sarjas. Hakkajad Eesti naised. Piisavalt tavalised, et vaataja ei tunneks end alaväärsena. Mehed on tummahambast sussid või kehkenpüksid. Ka selliseid leidub siinkandis hulgi, kuid põnevam osa kohalikust meessoost pole sel korral ekraanile mahtunud.

19.01.2018 22.01.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto