Sisukord
Tarbija
Tänane leht
20.01.2018
Eesti Jaeketid on valmis Rakvere streigi ajal lihatooteid asendama (1) Kaks jõuameti juhti paigas, kapo juhti kaalutakse Tosin päeva kodumaal Aasta loomad alati kohal Eesti e-jutlustaja kuulub Ukraina mõjukamate naiste hulka (2) Majandus Jaeketid on valmis Rakvere streigi ajal lihatooteid asendama (1) Välismaa Juhiseid sõja puhuks hakkab jagama ka Eesti Meie slaavi karu (1) Trumpi kaitsestrateegia hindab Venemaad terrorismist tõsisemaks ohuks (2) Arvamus Urmas Reinsalu alasti mõtted (4) Eesti oma Streisandid Meie slaavi karu (1) Poleeritud Kontaveit Postimees 1993. aastal: Tartu vorsti tehakse ameerika lihast EKI keelekool: keel kui mänguasi Tiina Laansalu: kohanimed – rohkem kui lihtsalt sõnad (2) Aleksander Sarapik: piiskop Platon oli Eesti riikluse kujundamise üks sammastest Ene Pajula: mammil on hea meel, kui üks nõukaaegne komme kaob (54) Peeter Langovitsi tagasivaade: Soome valis presidenti uutmoodi Martin Kutti: karm valik – kodumaa või partei? (1) Kultuur Kasvatusteaduslik mõte eri põlvkondade mälus Ene Pajula: mammil on hea meel, kui üks nõukaaegne komme kaob (54) EKI keelekool: keel kui mänguasi Etnomood ärkab ellu Sport Bø näitas olümpia eel taas Fourcade'ile kandu: mul on üha rohkem energiat! Sada kilomeetrit kannatusi talveöises metsas (1) Mart Soidro kolumn: Eesti tennise traditsioonidest Kontaveit astus Ostapenko alistamisega taas ajaloo lävele Tänak tõi Toyotasse uued tuuled Tarbija Välismaal mobiil-ID kasutades tuleb olla valvas Postimehe test: kas turukaubast on brändihuulepulgale vastast? AK Elukevad saare peal Kasvatusteaduslik mõte eri põlvkondade mälus Vikerkaar loeb. Bukowski fenomen Kosmilist õõva talveöödesse Tiina Laansalu: kohanimed – rohkem kui lihtsalt sõnad (2) Aleksander Sarapik: piiskop Platon oli Eesti riikluse kujundamise üks sammastest Ülo Tuulik: «Я подумаю» ehk Saja aasta eest jaanuaris Tarmo Soomere ja Erki Tammiksaar: Eesti teaduse märkamatud tugisambad tuleb varjusurmast välja tuua Peeter Langovitsi tagasivaade: Soome valis presidenti uutmoodi Arter Ghanas kuld ei sära Filmiarvustus «Pilvede all. Neljas õde»: hüpnootiline Eesti värk Taevaste avaruste narkomaan Sada kilomeetrit kannatusi talveöises metsas (1) Konnad ja maod surevad põrguköögis Maailma parim Eesti salaami tuleb Kadrina vallast Tehnikafriikide laulupidu Las Vegases Etnomood ärkab ellu Arteri suur intervjuu! Kristel Kruustük: sul peab olema kihk maailmas midagi paremaks teha Justin Petrone: jah, mina ka #MeToo Sõiduproov. Ford EcoSport: Visa hing Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimehe test: kas turukaubast on brändihuulepulgale vastast?

4 min lugemist
  • Testis osalenud odavaim huulepulk maksis 2 eurot, kalleim 37 eurot.
  • Pärast võileiva ja supi söömist päeva jooksul hajusid kõik huulepulgad.
  • Nii mõnegi firma toode muutis kuludes oluliselt tooni.
Max Factor Ruby Tuesdaym 13,99 eurot (Kaubamaja) FOTO: Konstantin Sednev

Punased huuled on osa iluklassikast –need lisavad välimusele viimase lihvi ja tõstavad naiste enesekindlust. Seda kõike aga vaid juhul, kui tegemist on sobiva ja püsiva huulepulgaga, mis ei määri hambaid ega kulu maha pärast esimest ampsu.

Tellijale Tellijale

Katsetasin viiel päevalt viit huulepulka. Valisin huulepulki nii kallimast hinnaklassist kui ka sortimendi odavamast otsast – kõige soodsama huulepulga hankisin Tallinna keskturult. Tallinna Kaubamaja iluosakonnas aitas kõige klassikalisemad punased toonid välja valida klienditeenindaja, testi kõige kallim huulepulk, Diori kaubamärgi toon Rouge Dior 999, pärines aga Stockmanni kaubamajast.

Et test võimalikult aus oleks, sättisin päevaplaani nii, et see oleks igal päeval võimalikult sarnane. Päevad pole küll vennad, aga kui saab huulepulka kulutavad toimingud, nagu näiteks söömise, sättida iga päev enam-vähem samale ajale, siis võib eri toodete püsivust juba omavahel võrrelda küll.

19.01.2018 22.01.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto