K, 25.05.2022

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Merkuuri ja Uraani kvadraat teeb olukorra pingeliseks. Lahkarvamused lähedastega on kerged tekkima, vaidlused kipuvad kiiresti ägedaks minema.

SÕNN Kui tunned, et miski kisub kiiva, peaksid analüüsima eelkõige iseenda tegevust – kas sa ikka oled käitunud teistega nii, nagu ootad, et sinuga käitutaks?

KAKSIKUD Kipud tegema impulsiivseid oste, ent tunned emotsiooni ajel omandatud asjadest vaid lühiajaliselt rõõmu. Hiljem võtab maad kahetsus kulutamise pärast.

VÄHK Oled tegutsemishimuline, isegi kärsitu. Tahad kiires tempos edasi minna ning sind ärritab, kui teised eelistavad pikemalt mõelda ja samme seada.

LÕVI Sul on head võimalused oma elus julgeid muudatusi ette võtta, ent seda ainult juhul, kui arvestad tulevikku planeerides mineviku kogemusega.

NEITSI Oskad oma arvamust täpselt sõnadesse panna ja leiad õige aja, millal see välja öelda. Nii saavutad selle, et sinu sõnu võetakse tõsiselt.

KAALUD Ära hoia häid mõtteid enda teada, jaga neid kaaslastega, kes aitavad ideed plaanideks ja tegudeks vormida.

SKORPION Kõik ei sõltu sinust, nii et ära ponnista selle nimel, et saatuse vastu sõdida. Kui oled valmis õnne vastu võtma, võib see sind tabada.

AMBUR Uusi paiku avastades juhtub sinuga mõndagi põnevat. Muuhulgas võib ette tulla huvitavaid kohtumisi vastassoo esindajatega.

KALJUKITS Tahaksid maailma põhjalikult muuta, ent paraku käib see sul üle jõu. Ometi saad maailma pisut parandada, kui alustad iseenda arendamisest.

VEEVALAJA Sinuni jõuab uut ja huvitavat infot. Ehk tekib ka võimalus armusuhteid arendada inimesega, kes on varem kättesaamatu paistnud.

KALAD Näed uusi võimalusi oma rahaasjade paremaks korraldamiseks. Ärritunud olekus kipud tegema ennatlikke järeldusi ja langetama valesid otsuseid.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Tallinn
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
AK
Tarbija
Elustiil
Tagasi üles