Sisukord
Uudised
Postimees
26.02.2020
Parkimisfirmad koondusid ühe mütsi alla (1) Eesti EKRE apteegireformi tühistamise eelnõu kukkus läbi (7) «Ma elan siin. Koos emaga, juba 15 aastat» (22) Anneli Ammase hea ajakirjanduse preemia läks Võrumaale (1) Terviseamet: Põhja-Itaaliast saabujad püsigu kodus Majandus Börsidele jõudis viirus alles nüüd Välismaa Kreeka saatis migrandilaagrite ehitamiseks saartele märulipolitsei Kirjastaja vangistamine räsib Hiina ja Rootsi suhteid Merili Arjakas: kolmandad valimised ei too Iisraelis lahendust Arvamus Juhtkiri: karmavõlg Narvale (19) Erik Aru: kas faktidel on lootust? (2) Jüri Liiv: Vargamäe mürgine pärand (17) Jaak Prozes: kas Putin tuleb või ei tule, selles on küsimus (1) Eve Järve: keda kaitsevad reklaamiseaduse piirangud? Andreas Kaju: tío Bernie Meie Eesti Aimar Altosaar: Narva 2040 Aimar Altosaar: barokklinnast tööstuskeskuseks ja edasi (2) Lauri Vahtre: Narva vanalinn – teeme ära! (4) Kultuur Kuidas nautida õhtust juureravi (1) Kaalutus armastuse ja sõpruse vahel (1) Kõrvalt tulija triumf Sport Austraalias sündinud surfar tahab Eesti lipu all olümpiavõitjaks tulla (1) Saaremaa võrkpalliklubi unistab kahest kodumängust Autospordiliit annab avalikkusele valeinfot Tartu Miss Valentine toob võimlejaid kokku igast ilma otsast Lemmit Kaplinski viib volinikud jooksuringile Lubatud tähetorni lipuväljak lükkub aina kaugemasse tulevikku Tuigo kalmistule viivale kehvale teele paistab lootusekiir Alatskivi õunaaias algas uue kaupluse ehitus Tartu Uus Teater korgib lahti elu vastusteta küsimused Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Uued suurvallad tõstavad väikeste maalasteaedade kohatasusid

2 min lugemist
Jõgevamaal Laiusel väikelasteaeda juhtiv Siiri Rahn on päri mõttega, et uutes ühendvaldades peab kohatasusid ühtlustama. Kuid ta pole veel kiirustanud sellest lapsevanemaid teavitama, sest tasude muutmise üle alles arutletakse. FOTO: Margus Ansu

Eelmise aasta lõpus paberil ära tehtud ning nüüd järk-järgult argiellu jõudev haldusreform toob mitmel pool väikeasulates peredele kaasa lasteaiamaksu tõusu.

Tellijale

Kuna suuremates tõmbekeskustes on seni lapsevanematelt nõutav lasteaia kuutasu olnud suurem kui pisiasulates, küpseb uutes vallavalitsustes plaan tasud ühtlustada. Mõned vallad plaanivad tasu tõsta tänavu septembris.

«Saime Jõgeva vallavalitsuses kooli- ja lasteaiajuhtide ning valla esindajatega kokku. Arutasime seda, et kohatasud tuleks ühtlustada, ja olime kõik mõttega päri. Tegelikult ei oma tähtsust, kas lasteaed on Jõgeva linnas või kusagil valla servas. On üks vald ja seega peaks olema ka ühesugused tasud,» rääkis Jõgeva vallas tegutseva Laiuse Jaan Poska põhikool-lasteaia direktor Siiri Rahn. 

25.02.2020 26.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto