Sisukord
Arvamus
Tänane leht
29.01.2018
Eesti Alkoholiaktsiisi jääb puudu mitukümmend miljonit (12) Norilskis mälestati vangilaagris hukkunud eestlasi Sitkete maapoodnike kaamelikannatus katkemas: «Inimesed tulevad poest läbi ja irvitavad, et näe, me läheme Lätti!» (24) Majandus Konkurendid neelasid Eesti Energia puidupõletuse alla (3) Trump käis ärieliidile Ameerikat propageerimas Välismaa Põhja-Korea sanktsioonid näpistavad Hiina ärimehi Niinistö koer jäi kampaaniast kõrvale (1) Tšehhi venemeelne president jätkab võimul (1) Soomlased valisid järjepidevuse Arvamus Lugeja kurjustab: Klassikaraadio kuulajad on kui siilid udus Evelyn Sepp: kas pärandame oma lastele konnatiigi? (23) Aarne Mäe: onu Heino kimbatus (12) Juhtkiri: aktsiisitõusudega betoonseina poole (32) Postimees 1993. aastal: kummalised lendlehed postkastides Peet Kask: uue tulumaksuseaduse eluiga kujuneb lühikeseks (14) Dago Antov: kas parkimiskoha laius on Eesti liiklusohutuse põhiprobleem? (3) Lugeja kiri: Keskerakonna valimisreklaami maksab kinni Tallinna elanik Kultuur Raamist väljas. Mida kunstnikud raha pärast teevad? Kuidas Ameerika ajakirjandus oma presidenti kiusas Sport Ott Tänaku uus ja võluvam aura lummab rallimaailma Vormikõvera järsk tõus tõi Ilveste perre päikese tagasi Nuttev kuningas kindlustas trooni WRC-sarja uus megaprojekt: kas fiasko või kõigest krobeline algus? Teadus Muistsed luud heidavad kinda senistele inimkonna põlvnemise teooriatele Tartu Meie oma pärand taluarhitektuur vajab hoidmist ja kaitset Olümpiamedalisti Levandit kahtlustati Nõukogude Liidust põgenemises Väike roohabekas hiilgab suurte vuntsidega Esivanemate mustrid teevad moes jälle ilma Tantsukoolil valmis oma aabits Tung EMOsse ei vähene (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lugeja kiri: Keskerakonna valimisreklaami maksab kinni Tallinna elanik

1 min lugemist
Edgar Savisaare valimisreklaam tema hiilgeaegadel FOTO: Liis Treimann

Lugeja Karl Renser soovitab raha propaganda ja manipulatsioonide peale kulutamise asemel Tallinna juhtidel mõelda linna arengule.

Minu kätte sattus 19. jaanuari Haabersti Postipoiss. Esilehel avab Taavi Aas järjekordset küüru (ehk Haabersti silda), kolmandal leheküljel avab Aas Maxima kauplust (kas linnapeal pole muud teha?). Leheküljel kaks astub üles Mihhail Kõlvart, samuti ei puudu Raimond Kaljulaid, kes on leheküljel kolm.

Miks peab Tallinn tõstma ja üldse maksma pensionilisa? Mina olen ka Haabersti pensionär ja saan seda, aga ikkagi ütlen, et see on häälte ostmine. Kokkuvõttes pole midagi muutunud Savisaare ajaga. Uute maksudega korjatav raha jagatakse valimiste võidu nimel lihtsalt laiali ja ei saa ütelda, et tasuta lõunaid pole.

Rahapuudusel tehakse Reidi tee poolikult, samuti Haabersti ristmik, aga tobukesed usuvad, et midagi ju tehti. Tallinn on viletsas korras maju täis (Autobussijaama ümbrus, Luise tn jne). Samas ehitatakse igasse rohelisse auku maju, nagu meil maad ei oleks.

Mäletan, et kunagi kirjutati, et Mustamäel on majad tihedalt. Nüüd ehitatakse see veel tihedamaks. Samas võiks linn abistada ka enam suurte majade soojustamisel, mis on meil liiga aeglane.

Võidelgem siis tasuta lõunate vastu ja linna arengu eest!

Seotud lood
27.01.2018 30.01.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto