Sisukord
WRC
Tänane leht
29.01.2018
Eesti Alkoholiaktsiisi jääb puudu mitukümmend miljonit (12) Norilskis mälestati vangilaagris hukkunud eestlasi Sitkete maapoodnike kaamelikannatus katkemas: «Inimesed tulevad poest läbi ja irvitavad, et näe, me läheme Lätti!» (24) Majandus Konkurendid neelasid Eesti Energia puidupõletuse alla (3) Trump käis ärieliidile Ameerikat propageerimas Välismaa Põhja-Korea sanktsioonid näpistavad Hiina ärimehi Niinistö koer jäi kampaaniast kõrvale (1) Tšehhi venemeelne president jätkab võimul (1) Soomlased valisid järjepidevuse Arvamus Lugeja kurjustab: Klassikaraadio kuulajad on kui siilid udus Evelyn Sepp: kas pärandame oma lastele konnatiigi? (23) Aarne Mäe: onu Heino kimbatus (12) Juhtkiri: aktsiisitõusudega betoonseina poole (32) Postimees 1993. aastal: kummalised lendlehed postkastides Peet Kask: uue tulumaksuseaduse eluiga kujuneb lühikeseks (14) Dago Antov: kas parkimiskoha laius on Eesti liiklusohutuse põhiprobleem? (3) Lugeja kiri: Keskerakonna valimisreklaami maksab kinni Tallinna elanik Kultuur Raamist väljas. Mida kunstnikud raha pärast teevad? Kuidas Ameerika ajakirjandus oma presidenti kiusas Sport Ott Tänaku uus ja võluvam aura lummab rallimaailma Vormikõvera järsk tõus tõi Ilveste perre päikese tagasi Nuttev kuningas kindlustas trooni WRC-sarja uus megaprojekt: kas fiasko või kõigest krobeline algus? Teadus Muistsed luud heidavad kinda senistele inimkonna põlvnemise teooriatele Tartu Meie oma pärand taluarhitektuur vajab hoidmist ja kaitset Olümpiamedalisti Levandit kahtlustati Nõukogude Liidust põgenemises Väike roohabekas hiilgab suurte vuntsidega Esivanemate mustrid teevad moes jälle ilma Tantsukoolil valmis oma aabits Tung EMOsse ei vähene (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

WRC-sarja uus megaprojekt: kas fiasko või kõigest krobeline algus?

3 min lugemist
Becs Williams ja Jari-Matti Latvala FOTO: Twitter / Becsywecsy

Monte Carlo pidi olema võimas avapauk: WRC-sari pidanuks arvuti- või mobiiliekraani taga viibiva vaatajani jõudma erakordses mahus ja enneolematult põneval moel. Tegelikkuses ajas üks äpardus teist taga. Miks nii juhtus ja mida see kõik tulevikku silmas pidades tähendab? Poolt- ja vastuargumente ehk tegija ja tarbija seisukohta pakuvad MM-sarja ametliku ralliraadio reporter Becs Williams ning Postimehe ajakirjanik Viljar Voog.

Tellijale Tellijale

Becs Williams: niipea alla anda ei tasu

Kogu projekt oli veidi hirmutav, sest ilmselgelt valisime alustuseks kõige raskema ralli. Teame, kui raske on teha raadiot ning televisioonile oli see veelgi raskem. Nüüd pidime kaks asja kokku panema. Aga see oli põnev! Neljapäeva õhtu ei läinud tõesti hästi, aga olgem ausad – iga algus on krobeline.

27.01.2018 30.01.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto