Sisukord
Tervis
Postimees
30.01.2018
Eesti Politsei kahtlustab viit meest ja üht naist riigilt miljoni euro väljapetmises (6) Rahvas ei kiida tulumaksureformi heaks (27) Majandus Maksuamet hindas Läti viinaralli maksukahju tunduvalt kõrgemaks (17) Välismaa KOHALIK VAADE. Kas Hispaania vajab kuningaid? (2) Rohingja pereema ihkab koju tagasi (1) Rumeenia uus valitsus levitab korruptsiooni lehka Arvamus Kuido Saarpuu: näitasin sahamehele rusikat (2) Lugeja kirjutab: uus tulumaks on samm õigluse poole (10) Feminist pihib: miks ma armastan Eesti meest! (13) Juhtkiri: soomlaste selge valik (4) Postimees 1938. aastal: täna on Õpetatud Eesti Seltsil suurpäev Karmo Tüür: Kurdistani udukogu Lugeja kiri: meenutusi sõja koledustest (1) Kultuur Eesti Festivaliorkester: Euroopa on vallutatud, ees ootab Aasia (1) Inimene unistab, jumal naerab «Tammsaare on eesti kultuurile suur lotovõit!» (3) Sport Simple Sessionil esinduslik koosseis Tali: Cretu arvas, et võiksin B-koondist juhendada Dopinguprogrammi tellis Putin? (1) Nähtamatud öö- ja tööloomad aitasid Tänaku teiseks Eesti spordirahva lemmiktaliala – suusatamine küll, aga püssiga Tarbija Pakasega silkamine aitab immuunsust tugevana hoida Tartu Paju tänava pilvelõhkuja ehitust on plaanis alustada kevadel (4) Löökaukude hooaeg jõudis pärale (1) Ravimatult haiged tükivad Peipsile külma ja tuule kätte. Miks küll ometi?! Janno Zõbin: miks lasteaiatasu võib otsustada mõne küla tuleviku Signe Kivi: minu halepallaslik Tartu pastoraal Lukas Groen: noor muusik ei pruugi üksi kaugele jõuda Eve Kask mängib tõejärgsusega Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pakasega silkamine aitab immuunsust tugevana hoida

4 min lugemist
Jan Golõnski (paremal) koos teiste jooksugrupi liikmetega treppidel liikumas. FOTO: Raido Liiksmann

Kuigi lumi, jää ja miinuskraadid võivad tekitada hoopis tahtmise teki all raamatut lugeda või diivanil telerit vaadata, panevad suuremad jooksusõbrad end proovile igasuguse ilmaga.

Tellijale Tellijale

«Kõige raskem on algajale uksest välja saamine, eriti kui lund sajab,» lausus treener Kristiina Stõkova. Alustamiseks soovitab ta valida siiski selge ilma, sest siis on ka tuju ja enesetunne parem.

Kui aga motivatsiooni napib, tasub mõelda nagu Jan Golõnski. «Pange pikad sokid jalga, müts pähe ja kindad kätte, sest soe inimene on motiveeritud inimene!» soovitas ta. Lisaks võib otsida endale jooksuks kambajõmmi või liituda mõne jooksugrupiga, kui üksi pole liikumiseks piisavalt indu.

29.01.2018 31.01.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto