Sisukord
Arvamus
Tänane leht
30.01.2018
Eesti Politsei kahtlustab viit meest ja üht naist riigilt miljoni euro väljapetmises (6) Rahvas ei kiida tulumaksureformi heaks (27) Majandus Maksuamet hindas Läti viinaralli maksukahju tunduvalt kõrgemaks (17) Välismaa KOHALIK VAADE. Kas Hispaania vajab kuningaid? (2) Rohingja pereema ihkab koju tagasi (1) Rumeenia uus valitsus levitab korruptsiooni lehka Arvamus Kuido Saarpuu: näitasin sahamehele rusikat (2) Lugeja kirjutab: uus tulumaks on samm õigluse poole (10) Feminist pihib: miks ma armastan Eesti meest! (13) Juhtkiri: soomlaste selge valik (4) Postimees 1938. aastal: täna on Õpetatud Eesti Seltsil suurpäev Karmo Tüür: Kurdistani udukogu Lugeja kiri: meenutusi sõja koledustest (1) Kultuur Eesti Festivaliorkester: Euroopa on vallutatud, ees ootab Aasia (1) Inimene unistab, jumal naerab «Tammsaare on eesti kultuurile suur lotovõit!» (3) Sport Simple Sessionil esinduslik koosseis Tali: Cretu arvas, et võiksin B-koondist juhendada Dopinguprogrammi tellis Putin? (1) Nähtamatud öö- ja tööloomad aitasid Tänaku teiseks Eesti spordirahva lemmiktaliala – suusatamine küll, aga püssiga Tarbija Pakasega silkamine aitab immuunsust tugevana hoida Tartu Paju tänava pilvelõhkuja ehitust on plaanis alustada kevadel (4) Löökaukude hooaeg jõudis pärale (1) Ravimatult haiged tükivad Peipsile külma ja tuule kätte. Miks küll ometi?! Janno Zõbin: miks lasteaiatasu võib otsustada mõne küla tuleviku Signe Kivi: minu halepallaslik Tartu pastoraal Lukas Groen: noor muusik ei pruugi üksi kaugele jõuda Eve Kask mängib tõejärgsusega Meelelahutus Koomiks Sudoku

Janno Zõbin: miks lasteaiatasu võib otsustada mõne küla tuleviku

2 min lugemist
Janno Zõbin FOTO: TPM

Elanikele on hubane ja sõbralik lasteaed oluline märk, mis võib määrata selle, kas kohalikku omavalitsust usaldatakse. Lasteaiaga seonduvate otsuste tegemisel peab seepärast olema delikaatne ja ettevaatlik.

Tellijale Tellijale

Kui lasteaeda lähen, valdab mind hetkeks eriline tunne. Sisenen maailma, kuhu justkui ei tüki argised mured ja närvilisus. Mõnikord on lahe koguni võõraste lastega vigurijuttu ajada ja absurdinalja teha.

Selle, kas lasteaiaõpetajad, aga ka kohalik omavalitsus pisipõnnide teise kodusse hoolivalt suhtuvad, tajuvad lapsevanemad mingil hetkel ära. Võin oma kogemuse põhjal öelda, et minu kodukohas Jõgevamaal on Torma lasteaias õhkkond ja sisekliima head. Eks vanematel tule teinekord ette lasteaiaõpetajatega vaidlemist ja teravamaid hetki – see kõik on inimlik ja normaalne. Pikka viha me sellepärast ei pea ja saame hakkama!

29.01.2018 31.01.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto