R, 3.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eesti spordirahva lemmiktaliala – suusatamine küll, aga püssiga

Eesti spordirahva lemmiktaliala – suusatamine küll, aga püssiga
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Martin Fourcade (esiplaanil) peab käimasoleval laskesuusahooajal Johannes Thingnes Böga tuliseid duelle, millesse sekkuvad sageli ka üllatajad.
Martin Fourcade (esiplaanil) peab käimasoleval laskesuusahooajal Johannes Thingnes Böga tuliseid duelle, millesse sekkuvad sageli ka üllatajad. Foto: ALBERTO PIZZOLI/AFP/Scanpix

Postimees uuris kümme päeva enne Pyeongchangi taliolümpia algust teiste alade sportlastelt, millised on nende seosed talispordiga ja kui palju plaanivad nad mänge jälgida.

Nagu selgub, on kõik küsitletud mingil määral ise talialadega tegelenud. Ja teleri ees on muidugi kõik suusatamist jälginud. «Oi, kes siis Veerpalu, Mae ja Šmiguni sõite poleks vaadanud!» kõlab vastanute suust sisuliselt stamplausena. Nüüd, mil meil murdmaaradadel oma tippe enam pole, on eestlaste lemmiktalialaks kerkimas aga laskesuusatamine, mis pakub oluliselt rohkem ettearvamatust ja üllatusi.

Märksõnad
Tagasi üles