Sisukord
Maailm
Tänane leht
31.01.2018
Eesti Tehissaarte planeering liigub visalt võiduka lõpu poole (9) Perekondi puudutavad maksumuudatused puust ja punaseks Äkkpidurdus viimasel hetkel: Telia otsustas Põlvast ja Valgast mitte lahkuda Majandus Erakordne aeg: kõik suured majandused on tõusuteel (2) Välismaa Ämari lennuväebaas püstitas hävitajate rekordi (4) Itaalia õhuväelased on valmis Vene lennuki saatmiseks 5. põlvkonna hävitaja nõuab ka piloodilt rohkem (2) Belgia peaminister ajab Venemaal õunadiplomaatiat Putini sõbrad pääsesid noomitusega (1) Hanna-Hulda Reinkort: Muumipapa valitseb Soomeorus edasi Arvamus Igor Taro: «kingitud» hobuse asemel kiiremaid ühendusi Taavi Minnik: kas Eesti peab olema islamisti liitlane? (9) Juhtkiri: peenike punane joon (1) Taavi Tamkivi: riigi 300 miljonit eurot ja meie vanaduspõlv (4) Ahto Lobjakas: Jeeriku protestipasun (7) Edasi 1978. aastal: suur rahvakirjanik ja humanist: pidulik õhtu RAT «Estonias» Hanna-Hulda Reinkort: Muumipapa valitseb Soomeorus edasi Kultuur Arvo Pärdile pühendatud festival osutus publikumagnetiks DocPoint murrab vaataja klišeesid Sport Kajutite ja sarvesaiade kiuste kuldse geimi otsinguil Venelased tahtsid dopingupatuseks määrida puhta konkurendi (1) Tallinn Tehissaarte planeering liigub visalt võiduka lõpu poole (9) Tartu Gaasileke külvas Annelinna kortermajas ärevust Norras kindlalt kanda kinnitanud Kodumaja ehitab üha enam elamisi ka Rootsis Segadus Kredexi toetusega tõi korteriühistutele kaela hiigelvõlad (3) Joogiveepuhasti teeb läbi uuenduskuuri Edgar Valteri kadunud võimalus ehk Kuidas teha rahu mineviku ja tulevikuga Tellimus perede ja pensionäride partei loomiseks (1) Täna sööme kommi, homme … (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Belgia peaminister ajab Venemaal õunadiplomaatiat

1 min lugemist
Belgia peaminister Charles Michel Moskvas pärgade asetamisel tundmatu sõduri mälestusmärgi juures. FOTO: MAXIM ŠEMETOV/REUTERS/SCANPIX

Belgia valitsusjuht Charles Michel sõitis eile Moskvasse kolmepäevasele riigivisiidile, et arutada Venemaa ja Euroopa Liidu edasisi suhteid. Lisaks tulevad president Vladimir Putini ja peaminister Dmitri Medvedeviga jutuks ka Põhja-Korea, inimõigused ja Belgia puuviljad.

Tellijale Tellijale

«Ma usun, et Vene naabritega dialoogi avamine on Belgia ja Euroopa Liidu huvides nii majanduse kui ka julgeoleku aspektist,» sõnas Michel Punasel väljakul.

Michel teatas enne ärasõitu, et Putiniga kohtudes tabuteemasid ei ole ning plaanis on tõstatada ka ebamugavad demokraatia ja inimõiguste küsimused. «Leidub tahe kõikide teemade lahkamiseks ja ka nende teemade arutamiseks, kus meil on ühised huvid. Näiteks terrorismivastane võitlus on teema, milles me suudaksime koostööd ette kujutada.»

«Mulle meeldiks saada paremat ülevaadet, kuidas näeb Venemaa tulevikusuhteid Euroopa Liiduga ja milline on selle roll Euroopast lõuna pool asuvates riikides, nagu näiteks Liibüas ja Süürias,» vahendab Micheli sõnu RTBF.

30.01.2018 01.02.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto