Mis toob ekstreemmaailma tipud Tallinna?

Simple Session 18 BMX treening Saku Suurhallis FOTO: Mihkel Maripuu

Simple Session tuleb taas ning korraldajate sõnul kujuneb sellest seninähtutest vägevaim. Eeldused on olemas – võistluskaart on kirev ning park maailmatasemel. Seda hoolimata sellest, et maailma üks kuumemaid rulastaare Ryan Sheckler sai enne võistlusi vigastada ning jätab Tallinna sel korral tulemata.

Tellijale Tellijale

Nagu korraldajad ise kinnitavad – Simple Session ei ole ühe mehe sõu. Nimekaid võistlejaid on Tallinnas mitmeid. Seda tõestab fakt, et 13 siin võistlevat ekstreemsportlast on X-mängudel jõudnud medalini. Kamba peale on kokku võidetud 58 X-mängude medalit, millest 29 on kuldsed.

Aga millega nimekad staarid siia meelitatakse? Simple Sessioni üks korraldajatest Risto Kalmre kinnitab, et rahapatakaga seda ei tehta. Kuigi tõsi, võitjaid ootab lihtinimese mõistes ees ikkagi suur palgapäev. Nimelt läheb võidusummana iga ala kuue parema vahel jagamisele 25 000 dollarit.

«Saime kohe algusest aru, et me ei võistle rahalises mõttes suurte telekanalite võistlustega nagu X-mängud või Dew Tour. Seega võtsime teise suuna,» ütles Kalmre. 

02.02.2018 05.02.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto