Sisukord
Sport
Postimees
08.02.2018
Eesti Uitmõte, mis viis neli inimelu (1) Kuidas riigipiiri ehitamise hinnast sai kümnendi valearvestus (24) Moslemiga abiellunud naist solvanud kohtunik saigi ametist priiks (18) Tagandatud kohtunik: lootsin, et terve mõistus on säilinud (41) Vilistlaskogu esimees nõuab GAGi direktori tagasiastumist (25) Majandus Muski rakett kihutas valele orbiidile Välismaa PERSOON: Uus Kennedy triivib Washingtoni võimuladvikusse Merkel ohverdas stabiilsuse nimel ministrikohti Arvamus Andres Reimer: Taxify pidulaud (2) Toomas Kruusimägi: tulevik kuulub tarkadele inimestele (4) Juhtkiri: riigiametnike õnnetu töö (2) Erik Ernits: must jaanuar liikluses (1) Taavi Toomela: kuidas hoida Eesti meditsiinis oma valdkonna tippe? Siiri Oviir: Eesti suur idee on leitud (35) Aimar Ventsel: feminismi hind (9) Kultuur Peaaegu soomeugrilik Medeia-müüt Ahistamisskandaalid: kas teost saab selle autorist lahus hoida? (1) Sport Andres Vaher: Bach ristitakse administraatoriks, mitte pealikuks Tallinn Vilistlaskogu esimees nõuab GAGi direktori tagasiastumist (25) Tartu Menuka kasvava kooli valik – õhtune vahetus või soojakud Uus Teater on juurdumas vanalinna ajaloolisesse kultuurikihti Uute kodude kõrval valmib ka puhkepark Endise abilinnapea Artjom Suvorovi kriminaalasja uurimine on lõppenud Uuenenud Salvesti pood avas uksed Võru-Aardla tänavate ristmikule kerkib veel üks tankla (3) Greete Palgi: kui linnainimene läheb maale (1) Maano Koemets: suure Elva valla algus kujunes tormiliseks (1) Maratonil on kõige olulisem õige tempo ERMis märatseb Põrgupõhja uus Vanapagan Jakuutia moodi Linnakirjanik näeb Tartut autovaba tudengilinnana Meelelahutus Koomiks Sudoku

Maratonil on kõige olulisem õige tempo

2 min lugemist
Taavi Lehemaa lõpetamas Tähtvere spordipargis treeningut. Tema sai detsembris harjutada Rootsis ning sestap ettevalmistuse üle ei kurda. FOTO: Kristjan Teedema

Lumesadu ei mõju libisemisele just kõige paremini ning sestap ei hakanud kogenud suusahunt Taavi Lehemaa eile hommikul Tähtvere spordipargis klassikalise tehnikaga vaeva nägema. Ta sõitis vabatehnikas ja rahulikus tempos kakskümmend kolm kilomeetrit, ning tema poolest võiks Tartu maraton toimuda kasvõi homme.

Tellijale Tellijale

Meie suur suusapidu Tartu maraton on ukse ees. Kuidas peaksid talitama need spordisõbrad, kel kange tahtmine 18. veebruaril 63-kilomeetrine distants läbi sõita, kuid kel kehvade olude tõttu suusakilomeetreid napib? Minna või mitte?

«Ikka tuleb minna, see on ju nagu laulupidu,» pole suusatajale Taavi Lehemaale siin mingit küsimust. Kui inimene just viimased kuud diivanil pole lösutanud, vaid liikunud ja mingil määral sporti teinud, ei tohiks maratoni sõitmises olla tema arvates midagi hullu. Küll tuleb jälgida seda, et asja võetaks rahulikult ning rajal kulgetaks mõnusa tempoga.

07.02.2018 09.02.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto