Sisukord
Tallinn
Postimees
08.02.2018
Eesti Uitmõte, mis viis neli inimelu (1) Kuidas riigipiiri ehitamise hinnast sai kümnendi valearvestus (24) Moslemiga abiellunud naist solvanud kohtunik saigi ametist priiks (18) Tagandatud kohtunik: lootsin, et terve mõistus on säilinud (41) Vilistlaskogu esimees nõuab GAGi direktori tagasiastumist (25) Majandus Muski rakett kihutas valele orbiidile Välismaa PERSOON: Uus Kennedy triivib Washingtoni võimuladvikusse Merkel ohverdas stabiilsuse nimel ministrikohti Arvamus Andres Reimer: Taxify pidulaud (2) Toomas Kruusimägi: tulevik kuulub tarkadele inimestele (4) Juhtkiri: riigiametnike õnnetu töö (2) Erik Ernits: must jaanuar liikluses (1) Taavi Toomela: kuidas hoida Eesti meditsiinis oma valdkonna tippe? Siiri Oviir: Eesti suur idee on leitud (35) Aimar Ventsel: feminismi hind (9) Kultuur Peaaegu soomeugrilik Medeia-müüt Ahistamisskandaalid: kas teost saab selle autorist lahus hoida? (1) Sport Andres Vaher: Bach ristitakse administraatoriks, mitte pealikuks Tallinn Vilistlaskogu esimees nõuab GAGi direktori tagasiastumist (25) Tartu Menuka kasvava kooli valik – õhtune vahetus või soojakud Uus Teater on juurdumas vanalinna ajaloolisesse kultuurikihti Uute kodude kõrval valmib ka puhkepark Endise abilinnapea Artjom Suvorovi kriminaalasja uurimine on lõppenud Uuenenud Salvesti pood avas uksed Võru-Aardla tänavate ristmikule kerkib veel üks tankla (3) Greete Palgi: kui linnainimene läheb maale (1) Maano Koemets: suure Elva valla algus kujunes tormiliseks (1) Maratonil on kõige olulisem õige tempo ERMis märatseb Põrgupõhja uus Vanapagan Jakuutia moodi Linnakirjanik näeb Tartut autovaba tudengilinnana Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vilistlaskogu esimees nõuab GAGi direktori tagasiastumist

3 min lugemist
  • GAGi korraldatava kontserdi kuupäev ja pealkiri muutuvad.
  • Kooli direktor tunnistab ebaõnnestunud sõnakasutust.
  • Aguri kinnitusel on tal koolipere kindel toetus.
GAGi kontserid kuulutus FOTO: FB

Gustav Adolfi gümnaasiumi (GAG) direktori Hendrik Aguri korraldatav nõukogude estraadi kontsert on välja vihastanud vähemalt osa kooli vilistlaskogu liikmeid, nii et vilistlaskogu esimees nõuab koolijuhi tagasiastumist.

Tellijale Tellijale

«Rohkem kui aasta aega on valitsenud selline olukord, et väga paljudel inimestel on GAGi pärast piinlik,» ütles GAGi vilistlaskogu esimees, suhtekorraldaja Margus Mets. «Seda põhiliselt ühe inimese tegude ja väljaütlemiste pärast. Ja neid inimesi lödipüksteks nimetada (nii väljendus Agur TV3 «Seitsmestes uudistes» – toim) on pehmelt öeldes üleolev. Ja kuna vilistlasi ei saa välja vahetada, aga direktorit saab, siis tänaseks me oleme jõudnud nii kaugele, et selleks, et GAG saaks rahulikult edasi minna, peaks Agur tagasi astuma.»

Hendrik Agur nimetas Metsa nõuet mehe kinnisideeks. «Ma arvan, et Margus Metsa arvamuse taga on väga väike grupp inimesi. On väga meelevaldne väita, et kõik need inimesed, kes olid kooli laienemise vastu, on ka direktori isiku vastu. Ma ei allu sellele provokatsioonile, ma ei lahku. Mind on võtnud tööle kooli pidaja ehk Tallinna linn. Igal inimesel on õigus arvamust avaldada, aga Margus Metsa arvamused on olnud pahatahtlikud ja nendel pole minu jaoks mingisugust kaalu,» ütles ta.

07.02.2018 09.02.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto