Sisukord
Arvamus
Postimees
09.02.2018
Eesti Harukordse netikelmi luksuslik elu (3) Haigekassa nõuab kümnetelt inimestelt ravi kinnimaksmist Välisluureamet: idanaaber arendab uusi mõjuagente ka Eesti suunal (3) Majandus Seakasvatajate ainus ühistu laguneb, farmerid ootavad raha tagasi (1) Välismaa Nigeeria krüptohullus jätkub hoolimata bitcoin'i langusest (1) PERSOON. Andrea Nahles – kantsler või koduperenaine? Neeme Raud: USA läheb olümpiale mõistukõnelise Korea-poliitikaga PERSOON. Andrea Nahles – kantsler või koduperenaine? Arvamus Ahto Lobjakas: teise aastasaja Eesti: unistus riigi kadumisest (14) Andrus Karnau: mis maksab Peipsi järv? (4) Aarne Mäe: Don’t panic! (3) Vjatšeslav Leedo: riik ei tohi olla valemängija (2) Juhtkiri: olümpiashow algab Postimees 1991. aastal: igaüks valuuta eest ei saa (1) Mailiis Ploomann: naiste võrdsed võimalused algavad juhtide suhtumisest… meestesse (1) Kultuur Afanasjev tõstab staroverid meie sekka (2) Selgusid kirjanduse aastapreemiate nominendid Sport Olümpia pluss ja miinus: Venemaa küllus ja Koreade harakiri (3) Ott Järvela: lepime kokku, et medalit ei tule (3) Suusahüppajad vältisid õnnega pooleks krahhi Fotouudis: olümpiakülast leiab ka tubakanurga Kuhu kadus üleöö Ermitsa suusakiirus? Jõgeva: ma ei saanud aru, kui suur asi olümpia on Kilp jahib tulemust end tõestanud mudeliga Tartu Kas Tartut ootab Äänekoski saatus? (3) «Mis sa karjud seal raja ääres – tule sõida ise!» Lõunakeskus ehitab koolimaja Varnjas mälestati Peipsi jääl tapetud piirivalvureid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1991. aastal: igaüks valuuta eest ei saa

1 min lugemist
Prostituut FOTO: SCANPIX

Pärast turvateenistuse rakendamist hotellis Viru on kodutute lindude elu raskemaks, alatiste töötajate oma turvalisemaks läinud. Selge ju, et koos põhiliselt venelannadest lõbutüdrukutega kaoksid Virust ka lugematud vodkaturistid.

Nagu on teatavaks saanud, maksab higine öö välismaalasele 200–300 soome marka. Loomulikult võib teenuse eest maksta ka dollarites või mõnes muus vabalt vahetatavas vääringus. Vene raha eest ei teenindata enam ammu.

Paraku ei õnnestu nõukogude inimesel ka oma higivaevaga Soomes teenitud raha eest täit rahuldust saada, sest absoluutne enamik Viru prostituute keeldub Liidu kodanikega vahekorda astumast.

Põhjendus on veenev ja igati inimlik: vene inimene võtab ja annab kogu raha eest ja on olnud palju juhtumeid, kus seksiorjatar on pidanud pärast mitu päeva põdema. Kuivõrd sellel ametipostil vanaduspensioni ja haigustoetust ei maksta, on targem mitte riskida ja äri ajada pehmete purjus välismaalastega.

9.2.1991

Seotud lood
08.02.2018 10.02.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto