Sisukord
Arvamus
Tänane leht
09.02.2018
Eesti Harukordse netikelmi luksuslik elu (3) Haigekassa nõuab kümnetelt inimestelt ravi kinnimaksmist Välisluureamet: idanaaber arendab uusi mõjuagente ka Eesti suunal (3) Majandus Seakasvatajate ainus ühistu laguneb, farmerid ootavad raha tagasi (1) Välismaa Nigeeria krüptohullus jätkub hoolimata bitcoin'i langusest (1) PERSOON. Andrea Nahles – kantsler või koduperenaine? Neeme Raud: USA läheb olümpiale mõistukõnelise Korea-poliitikaga PERSOON. Andrea Nahles – kantsler või koduperenaine? Arvamus Ahto Lobjakas: teise aastasaja Eesti: unistus riigi kadumisest (14) Andrus Karnau: mis maksab Peipsi järv? (4) Aarne Mäe: Don’t panic! (3) Vjatšeslav Leedo: riik ei tohi olla valemängija (2) Juhtkiri: olümpiashow algab Postimees 1991. aastal: igaüks valuuta eest ei saa (1) Mailiis Ploomann: naiste võrdsed võimalused algavad juhtide suhtumisest… meestesse (1) Kultuur Afanasjev tõstab staroverid meie sekka (2) Selgusid kirjanduse aastapreemiate nominendid Sport Olümpia pluss ja miinus: Venemaa küllus ja Koreade harakiri (3) Ott Järvela: lepime kokku, et medalit ei tule (3) Suusahüppajad vältisid õnnega pooleks krahhi Fotouudis: olümpiakülast leiab ka tubakanurga Kuhu kadus üleöö Ermitsa suusakiirus? Jõgeva: ma ei saanud aru, kui suur asi olümpia on Kilp jahib tulemust end tõestanud mudeliga Tartu Kas Tartut ootab Äänekoski saatus? (3) «Mis sa karjud seal raja ääres – tule sõida ise!» Lõunakeskus ehitab koolimaja Varnjas mälestati Peipsi jääl tapetud piirivalvureid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mailiis Ploomann: naiste võrdsed võimalused algavad juhtide suhtumisest… meestesse

2 min lugemist
Mailiis Ploomann FOTO: Elisa

Vaidlused meeste ja naiste võrdsete võimaluste üle tööturul on ajaga võtnud üha kirglikumaid toone. Seda aruteludes, millised on võrdsed võimalused, seltskonnas kõva häälega välja öelduna või kuni selleni välja, mis tegelikult tööandjate uste taga toimub.

Tellijale Tellijale

Olen töötanud üle kümne aasta ettevõtlussektorites, mida tavapäraselt seostatakse pigem mehelike erialadega. Alustades autode hulgikaubandusest kuni lõpetades märkimisväärselt pika karjääriga telekommunikatsioonis. Olen seda maailma väga lähedalt seestpoolt näinud ning jõudnud järeldusele, et naiste jaoks ei muutu mitte midagi lihtsamaks ega paremaks, kuni ei muutu (juhtide) suhtumine meestesse ning nende ootuspärasesse sotsiaalsesse rolli.

Õnn on töötada ja olla juht ettevõttes, kus ka praktikas ei eksisteeri mingeid klaasist lagesid ega sigaritubasid, kus päriselt asju otsustatakse. Kuid puutudes viimasel ajal kokku paljude teiste ettevõtetega, tunnetan väga selget vahet, kui erinev võib olla suhtumine meestesse!

08.02.2018 10.02.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto