Sisukord
Olümpia
Postimees
10.02.2018
Eesti Nädala nägu: Vaheri privileeg (2) Kolonel Grabbi poja teekond Norilskis – mittevihast vihani (16) Nädala nägu: Tõeline nõukogude inimene (9) Kes võidab «Eesti laulu»? Esimene vaatus! (2) Majandus Nädala nägu: Raketimees Välismaa Kalamees Bangladeshis: ma ei julgenud rohingjasid paadile võtta, sest selle eest saab surma (2) Nädala nägu: Raketimees KOHALIK VAADE. Läti hädas Vene spioonidega (1) Arvamus Hans Alla: tüli pidulauas (3) Nädala nägu: Raketimees Nädala nägu: Vaheri privileeg (2) Nädala nägu: Teenitud kuld Nädala nägu: Tõeline nõukogude inimene (9) EKI keelekool: küll on kena lauaga (4) Mihkel Kunnus: #MeToo ja Neverland (8) Juhtkiri: rahvusülikool on Eesti konkurentsivõime tugisammas (5) Jüri Allik: millist Tartu Ülikooli me tahame? (2) Kas stilist teeb mehest klouni või kuninga? Kultuur Meeleheitel koduperenaised, gurmeeversioon Kes võidab «Eesti laulu»? Esimene vaatus! (2) Sport Esimene Pierre de Coubertini medal Kui edukaks osutub Pyeongchangi olümpia avanud rahutuvi lend? Schaap: Kontaveidist saab esikümne mängija Nädala nägu: Teenitud kuld Olümpia pluss ja miinus: spordikohtu «ei» ja ummikud (1) Siim Kaasik: minu esimene olümpia Marek Tiits: uue Allari ootuses Tarbija Postimees maitseb: milline vastlakukkel mekib sel aastal kõige paremini? AK Juurikas. Kevin Uljaste sihib olümpiakulda Juurikas. Rahutud uudised Eestist Juurikas. Viimane veerg Vikerkaar loeb. Juubeldada ja tõlgendada! DRAAMA väikefestival Endlas. Väiketeater: kunst, kassa ja kriitika Rakvere lahing – keskaja veriseim (2) Mammi loodab, et koolirahvas omavahel kokku lepib (1) EKI keelekool: küll on kena lauaga (4) Peeter Langovitsi tagasivaade: Eesti Vabariik riigiarhiivi dokumentides (2) Kellele kuulub Jeruusalemm? (16) Mihkel Kunnus: #MeToo ja Neverland (8) Jüri Allik: millist Tartu Ülikooli me tahame? (2) Arter Filmiarvustus: «Õnnelik lõpp» on film vaataja kogemusest Urmas Välbe: Ma ei näe takistust ära võita olümpiamängud (2) Lumehelbekeste pealetung: noored on vähevintsked solvujad, kes arvavad, et on erilised? (1) Tark linn ei olegi enam ulme Kuidas maitseb tulevik? Arter käis Teko õpperestoranis söömas Läti tuntuim stiiliekspert: presidendi riietusest jääb mulje, et Eesti on provints (29) Kes võidab «Eesti laulu»? Esimene vaatus! (2) VIDEO JA GALERII Otepää saunapeost - palju paljaid inimesi lumel (2) Neeme Raua kolumn: pruun puudutus valgel lumel (4) Kas stilist teeb mehest klouni või kuninga? Sõiduproov! Renault Mégane RS: Ma armastasin prantslast Meelelahutus Koomiks Sudoku

Siim Kaasik: minu esimene olümpia

2 min lugemist
Pyeongchangi olümpiaküla. FOTO: Tairo Lutter

Täpselt nagu sportlased, loevad ka ajakirjanikud oma olümpiaid. Pyeongchangi olümpiamänge kajastavatest Eesti ajakirjanikest kogenuimatel on eile alanud olümpiamängud kümnendad. On ka debütante, mina üks neist.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Oma viiendatel olümpiamängudel viibiva kollegi sõnul olen sündinud halval ajal, sest ei saa kajastada Eesti sportlaste medalivõite. Just oma sportlaste vägevad esitused olümpial pidid olema need, mis kujunevad  ka ajakirjanikel olümpiamängude kõrghetkeks. Ei hakkagi temaga vaidlema, sest mäletan väga hästi tunnet, kui avasin Tallinna vanalinnas kõndides telefonist uudise Kelly Sildaru põlvevigastuse kohta. Varem pole mulle sportlaste vigastused sedavõrd palju korda läinud. Olen mitmel korral Sildaru võistlustele vahetult kaasa elanud ning ta tõesti on samavõrd siiras tütarlaps nagu meediast välja paistab.

Eelkõige oli mul kahju Sildarust, kuid üsna pea mõistsin, et ilmselt on sellega ka minu olümpiadebüüdil kriips peal. Milleks saata olümpiamängudele ühest väljaandest kolme kirjutavat ajakirjanikku, kelle tööks on keskpäraste tulemuste kajastamine?

09.02.2018 12.02.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto