Sisukord
Majandus
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Gammer ja Hirv võivad jääda vahi alla

3 min lugemist
Läbiotsimine Pavel Gammerile ja Hubert Hirvele kuuluvas restoranis Rae meierei. FOTO: Raul Mee/Raul Mee/Mollusk Media

Üle 15 aasta – nii kaua võttis organiseeritud kuritegevuse vastasele võitlusele keskendunud keskkriminaalpolitseil aega, et  ärimeestele Pavel Gammerile ja Hubert Hirvele kuriteokahtlustus esitada.

Tellijale

Kinnisvaraomanikena märkimisväärset osa Tallinna vanalinnast omav äriduo Gammer ja Hirv on politsei huviorbiiti kuulunud aastaid. Sajandi alguses olid nad keskkriminaalpolitsei pideva tähelepanu all, kui politsei järjekindlalt nende äritegevusega seotud raha selle päritolu uurimiseks arestida lasi ja nii äriduo finantstegevusele suurt kahju tekitas.

Gammeri ja Hirve äri pääses politsei teravdatud tähelepanu alt 2003. aastal, kui toonane keskkriminaalpolitsei juht, praegune siseminister Andres Anvelt ametist lahkuma pidi ja kriminaalpolitseist sai aastateks rahvusvahelise teabevahetuse «postkontor». Hirve ja Gammeri ärile tähendas see aga Tallinnas peaaegu segamatut kasvu.

14.02.2018 16.02.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto