Sisukord
Persoon
Tänane leht
17.02.2018
Eesti Heli Läätsest. Armastusega Hiinlased ja vietnamlased läksid Tartus uusaasta pärast raksu (3) Mupo võttis kasutusele kehakaamerad (4) Hümniseadus on EKRE kaval miin valitsuses erimeelsuste tekitamiseks (14) Lakkhunt pole rebane Välismaa Eesti on tõusnud eliitürituse silmapaistvaks osalejaks REPORTAAŽ. Leedu võttis aastapäeva tähistamise suurelt ette President Kaljulaid: maailm ei ole läinud rahulikumaks, küll aga on muutunud Eesti positsioon (2) Arvamus EKI keelekool: millal sünnipäev kujundina sobib ja millal mitte? Eva Piirimäe: enesemääramise kimbatus (10) Postimees 1997. aastal: õed Šmigunid said Kanadas kaksikvõidu Nädala nägu: kolm musketäri lunastust otsimas (2) Nädala nägu: puhta sõna vägi Nädala nägu: oligarhide magatajast poliitikute hukutajaks (2) Nädala nägu: kullakillud külalistelt Juhtkiri: Putini jälgedes (26) Kultuur EKI keelekool: millal sünnipäev kujundina sobib ja millal mitte? Vene absurdi veenev realism Maalija jõuline armastus looduse vastu: Johannes Uiga 100 Sport Olümpia pluss ja miinus: medaleid jagub paljudele, kuid mitte Pechsteinile Sundby andis Tammjärvele lisajõudu Siim Kaasik: väärikalt kaotamise oskus Olümpia linnas, mida polnud olemas Staaride eraldamine äratas suursoosiku ellu Mart Soidro: taliolümpiaraamatutest. Teatava nostalgiaga Sahamees Tänaku saatus: esikohalt üheksandaks Nädala nägu: kullakillud külalistelt Kroonimata kuninga viimane olümpialiug? Tormis Laine lubab eestlaste vana harjumuse murda Tallinn Mupo võttis kasutusele kehakaamerad (4) Tarbija Nutikas säästab kena kopiku AK Aeg lendab meie ajus Saatuslik kohtumine jäätiseputka juures Vikerkaar loeb: Mudlumist. Kui niisugusest Kui õnn läks üle õnnetuseks Maalija jõuline armastus looduse vastu: Johannes Uiga 100 Ago Pajur: küünlakuu kaheksa päeva Kaur Maran: kuidas me siia jõudsime? (4) Peeter Langovitsi tagasivaade: Maarjamaa Rist Soome kindralile Eva Piirimäe: enesemääramise kimbatus (10) Autodidakti poolelu SUUR LUGU: Postimees esitleb - kolme teadusharu koostöös sündis uus pilt eestlaste kujunemisest (47) Arter Ilona Leib: kommunikatsioon vedas alt Kes on ladyboy ja miks neid Tais nii palju on? (1) Genka ehk Henry Kõrvits: mida popim oled, seda rohkem on sul vaenlasi! Söö skorpionit ja sularasva koorikuga. Elamused Hiinast. Külm tahab natuke teravat: proovi Hiina kööki Filmiarvustus "Klassikokkutulek 2": kolm meest hauas, seksihulludest naistest rääkimata Valus suusaõppetund eksjalgpallur Raio Piirojale Meelelahutus Koomiks Sudoku

Genka ehk Henry Kõrvits: mida popim oled, seda rohkem on sul vaenlasi!

20 min lugemist
  • Värskes komöödias «Klassikokkutulek 2: pulmad ja matused» on Genkal keskne roll.
  • Kuidas sünniva filmide seksikad stseenid?
  • Räägime tema salakirgedest, rikastes räpparitest, naistest ja isarollist.
  • Kas Genkat ähvardab sarnaselt tema filmi-minaga pehmoks muutumine?
Genka areenile kerkides arvasid paljud, et räppimine on noorusaja hasart, kaua ta seda ikka teeb… Kuid palun väga – ta ongi elukutseline räppar! Lisaks kohaliku räpielu juhtfiguur ning nüüd ka näitleja. FOTO: Erlend Štaub

Henry Kõrvits seilab selgelt tõusulainel ja mürgeldab mis kole. Alles nägime teda Eesti muusikaauhindade gala kõige bravuurikamas etteastes, kus tema «Mixtape 1» pani taskusse aasta hiphopi albumi auhinna. Nüüd naerutab ta publikut tuliuue komöödiafilmi «Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused» keskses rollis. Mees ise ütleb rahulolevalt habemesse muiates, et elu pole kunagi olnud parem kui nüüd, neljakümnendates.

Tellijale Tellijale

Räägime Genkaga tema salakirgedest, rikastes räpparitest, naistest, isarollist ja meelelahutusmaailma ohtudest. Loomulikult ka sellest, kui palju saab nalja komöödiafilmi köögipoolel ja mismoodi sünnivad seksikad stseenid.

Naiste teemal on Genka alati sõnakas olnud – kes ei mäletaks tema lugusid paberkottidest või inetute naiste võrdlemist kõige koledama koeravõistluse võitnud koeraga. Ning hiljutine etteaste supertrimmis bikiinitüdrukute saatel astub täpselt samale varbale. Kuid lähemale suumides tabab ka kõige jultunumate tekstide tagant peent irooniat. Genka pole kaugeltki mõni šovinist, vaid – üllatus-üllatus! – hoopis romantik. On tal filmi-minaga muudki ühist ja kas tedagi ähvardab abielumeeste saatus, pehmoks muutumine?

-Tundud laval teistest räpparitest pikem ja tähtsam, kui pikk sa õigupoolest oled?

Lühem kui Reket! Tema on ju 2.10, mina ainult 1.98. Nii et pole ma nii pikk midagi.

-Sinu etteaste Eesti muusikaauhindade galal tekitas kõige rohkem kõneainet. Kust sul tuli idee lasta end imperaatorlikult lavale veeretada – kõrgel poodiumil, poolpaljaste bikiinitüdrukute saatel?

Muusikaauhindade produktsioonitiim andis meile, räpparitele vabad käed. Helistasin siis Lõustale, Reketile ja Eston Kohvrile 5MIINUSEST. Meie võimalus oli mõelda limitless, meile ei pandud ühtegi piiri ette! Aga eks osa algsetest ideedest olid nii lennukad, et neid ei saanud teostada. Nii tuli mõte kutsuda lavale inimesed, kes kannavad oma keha eest hoolt ilmselt viis korda rohkem, kui vaja oleks.

Neid naisi on absoluutselt väga tore vaadata, selleks nad ju ongi! On väga inspireeriv jälgida, kuidas nad on kogu aeg trennis, suudavad alati tervislikult toituda. Ma olen kahe käega selle poolt.

Genka ehk Henry Kõrvits FOTO: Erlend Štaub

-Milline on sinu enda suhe trenniga? «Klassikokkutuleku» teises osas öeldakse trenni kohta üsna julmalt – et kas mõnda lihtsamat suremise meetodit ei ole!?

Mina suhtun trenni väga positiivselt, teen seda vahelduva eduga. Tahtmise-Genka on mul paraku kümme aastat noorem kui keha, ja nii tuleb ka vigastusi ette. Liiga suure hasardiga pingutasin üle – rebestasin õlakõõlust ja meniskeid. Aga need pole ületamatud asjad, peagi võib taas treenima hakata. Korvpalliga sa võid rohkem vigastusi saada kui näiteks MMAd harrastades. Olen palju tegelenud poksiga ja sealt pole ühtegi vigastust saanud!

-Kas see liiga suure hasardiga tegutsemine laieneb kogu sinu elule? Võtad kõike kirega?

Olen jah selline inimene, et kui mingist asjast vaimustun, tekib täielik hasart!

16.02.2018 19.02.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto