Sisukord
Uudised
Postimees
16.02.2018
Eesti Kelm pettis elektriautodega riigilt pool miljonit välja (5) «Tõe ja õiguse» teeb eestlastele kuulatavaks tähelepanu vältiv vene ettevõtja (1) Presidendivalimiste põhiseaduse muudatus kahtluse all Meelis Kompus: Tammsaarel läks «Tõe ja õiguse» kirjutamistuhinas üht-teist segi Majandus Eesti kaheks jagamine: Harjumaa väiksem toetamine võib olla kaotus kogu riigile (3) Rimi ja Maxima mees on õietolmu mitu korda vähem kui võiks (4) Välismaa Vanemateta relvahull viis täide oma haige unistuse KOHALIK VAADE. Leedu tähistab sünnipäeva vanade vaenlaste seltsis Välismaa lühiuudised 16.02 Arvamus Pressinõukogu: Postimees rikkus head ajakirjandustava Henrik Roonemaa: 151 inimest, kes üritasid helistada hädaabisse, kuid ei saanud ühendust (3) Heidit Kaio: mis on naistel viga, et nad põtkivad arvuka sigimise vastu? (22) Juhtkiri: parim «Kevade» Postimees 1934. aastal: inglise keel agronoomidele kõige tähtsam Taavi Teder: mesi «Made in China» (2) Kultuur Selgusid läbi aegade ning eelmise aasta parimad eesti raamatud (1) Eesti maasikad ja teod Brüsselis «Arusaadavad raamatud väsitavad» Variuse vihmavarjude prelüüd Sport Siim Kaasik: kus on olümpiamängude glamuur? (1) Ott Järvela: kas oskaksime tunda rõõmu planeedil Zenga 8? Olümpia pluss ja miinus: rootslanna tuhkatriinulugu ja eestlaste must päev Kangekaelsed norralased jäid medalita Norra koondis näitas taas sügavust Serblase soolokontsert nullis Kalevi visa võitluse Liider Tänak kardab reedehommikust lumesadu Shiffrin alustas täistabamusega Sada lasku ja pikksilm ehk Ühemehebändi õhtu tiirus Vaultier kuldas olümpiavõidu üle: Eestile, armastusega! Tarbija Rimi ja Maxima mees on õietolmu mitu korda vähem kui võiks (4) Tartu Prantslase olümpiakuld tõi Tammelinna kõvasti rõõmu Politsei hakkab ERMi hoone ümber partullima juba päev enne suurt aastapäevapidu Presidendi vastuvõtt tuleb tavapärasest kallim. Tartu võtab osa kulusid enda kanda. (5) Reportaaž filmivõtetelt. Tondikaku imed sünnivad Lõuna-Eestis Käblikul Teenetemärgi Tartu Täht kavalerid Tartu uuteks aukodanikeks on kirjandusteadlane, vaimulik ja arstiteadlane Suusamäärija maraton kestab 48 tundi Hea teenindaja tuleb ka riukliku kliendiga toime Meelelahutus Koomiks Sudoku

Hea teenindaja tuleb ka riukliku kliendiga toime

2 min lugemist
Parima teenindaja konkursi korraldajad Maarius ja Mai Kastemäe ning Tairi Leis on ise ka osavad teenindajad. FOTO: Kristjan Teedema.

​Tartu parima teenindaja konkursi esikolmik selgitatakse 14. korda välja 13. märtsil. Tänavune võistlus paistab silma selle poolest, et korraldusmeeskonnas lööb kaasa mitu varasemate aastate võitjat. Nemad oskavad võistlust näha ka teenindaja pilgu läbi.

Tellijale Tellijale

Parima teenindaja konkursi eesmärk on kasvatada avalikkuse teadlikkust teenindajate töö keerukusest, aga ka tähtsusest, ühtlasi anda teenindajatele võimalus oma ametioskuseid proovile panna ja arendada. Võistluse projektijuht Tairi Leis selgitas, et märtsi algul pannakse Eestis samal ajal käima kolm konkurssi: «Tartu parim teenindaja», «Tallinna parim teenindaja» ja «Eesti teiste piirkondade parim teenindaja».

Esimesena peetakse veebivoor, kus selgitatakse anonüümselt välja kõigi piirkondade tublimad teenindajad. Neist kümme paremat pääsevad edasi oma piirkonna finaali. Lõpuks astuvad kõikide konkursside esikolmikud võistlustulle superfinaalis «Eesti parim teenindaja».

15.02.2018 17.02.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto