Sisukord
Maailm
Postimees
19.02.2018
Eesti Eesti hakkab saatma ohu-SMSe, kaalub ühisvarjendeid (11) Majandus Foorum paljastab: lätlaste fintech aitab sulisid ja võlglasi Redgate soovib pankadele alternatiivi pakkuda Välismaa Mikser: USA-Türgi pinged on julgeolekumure ka meie jaoks Julgeolekuinimeste Oktoberfestil jäi maailm kuristiku servale Luik: Lavrovi vihjed olid suhteliselt jõhkrad (9) Ameeriklased olid McCaini pärast liimist lahti Iraani lennuõnnetus nõudis 66 inimese elu Arvamus Raimond Kaljulaid: #metoo – kuidas panna tippjuhid kaasa mõtlema? (3) Juhtkiri: sõnumid kuristiku servalt – õnneks mitte vaid kukkumisohust (2) Kaupo Meiel: hakkame sättimist lõpetama (2) Postimees 1928. aastal: hakkame sättima! Sergei Metlev: 21. sajandi enesekindel Eesti elustiil (1) Kaire Uusen: kas Eestis on ikka tööjõupuudus? (15) Kultuur Ene-Liis Semper: Eesti tugevuseks on olnud hea intuitsioon (16) Sport Laenatud suuskadel olümpiavõitjaks Balta vorm ja eneseusk püsivad MMi eel vankumatuna Short track ehk välk ja pauk! Olümpia pluss ja miinus: müts maha identiteeditute ees, suusatamisele uus algus (1) Kuidas seletada dopingupattu: konkurendi kuri käsi või ajude puudumine? Siim Kaasik: Kelly Sildaru alal valitseb kahepalgelisus (5) Ahastus Rootsi lumest «Meil on ainult üks vastane – meie ise.» Eesti lipp oli Antsonile kullast kallim Tarbija Marsikulguril täitus 5000. tööpäev (5) Tartu Märt Läänemets: kas rahva hääl on jumala hääl? (1) Politsei: noored eksivad, aga kõiki ei pea kohe karistama Kersti Kivirüüt: otsedemokraatia eesti jonni teenistuses Teadlaste hinnangul on miljarditehase kahjulikud mõjud ilmsed (18) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Luik: Lavrovi vihjed olid suhteliselt jõhkrad

4 min lugemist
  • Brittide roll tänase ELi sisejulgeolekusüsteemide ülesehitamisel on olnud suur.
  • Lavrovi Müncheni õllekeldri vihjed sakslastele tõenäoliselt ei meeldinud.
  • Türgi ja USA tahavad Süüria vastasseisu osas lahendust, aga seda ei paista.
  • Ameeriklased on Venemaa jõhkra sekkumise pärast ülivihased.
Jüri Luik esines Müncheni julgeolekukonverentsi avaarutelul, mille teemaks oli kaitsekoostöö ELis ja NATOs. FOTO: Müncheni julgeolekukonverents

Vaevalt ta sellega endale sõpru juurde võitis, kommenteeris kaitseminister Jüri Luik Vene välisministri Sergei Lavrovi Müncheni julgeolekukonverentsi kõnes tehtud vihjeid natsismi rehabiliteerimise kohta ELis.

Tellijale Tellijale

- Kas Theresa May sõnavõtu põhjal saab ELi-NATO tasemel midagi sisulist ette võtta või oli see pigem brittide järjekordne katse saavutada ELiga kokkulepe edasise osas enne neilt nõutavate sammude astumist?

See teema tuleb jagada kaheks. Ühest küljest on selles, mis puudutab NATOt, kõik väga selge: Suurbritannia jätkab aktiivse täisliikmena ja nende Eestisse toodud pataljon on võib-olla parim märk sellest, kui aktiivsed britid on.

17.02.2018 20.02.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto