R, 19.08.2022

Galerii: lummav Pyeongchangi olümpiavõlumaa peitub kõrvaltänavas

Galerii: lummav Pyeongchangi olümpiavõlumaa peitub kõrvaltänavas
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Olümpiavõlumaa Pyeongchangi moodi - olümpiapargi suunas viiv tänal on ajutiselt tunneliks ehitatud ja olümpiavärvidesse ehitud. Tulemus on maagiline!
Olümpiavõlumaa Pyeongchangi moodi - olümpiapargi suunas viiv tänal on ajutiselt tunneliks ehitatud ja olümpiavärvidesse ehitud. Tulemus on maagiline! Foto: Tairo Lutter

Külm ilm, noroviirus, räige tuul, võistluste edasilükkamine, olümpiasportlased Venemaalt ja lisaks need venelased, keda olümpiale ei lubatud. Kogu kupatuse tipuks veel ka äsjane curling’u-mängija Aleksandr Krušelnitski dopingujuhtum.

Kust leida selle Pyeongchangi taliolümpiamänge saatnud probleemipuntra keskelt üles annus absoluutset lummavust? Midagi, mis paneb kõik muu unustama ja veenab, et olümpiamängudest paremat üritust maamuna peal ei leidu?

Sisuliselt on vaja kohta, millest saaks olümpiamängude külalistele paik, kus peab – maksku mis maksab! – enne kojusõitu foto tegema. 2012 Londonis oli see üks kõrge ja kummaline torn, 2014 Sotšis olümpiapargi epitsentris asunud olümpiatuli ja 2016 Rio de Janeiros olümpialogo Copacabana rannal.

Märksõnad
Tagasi üles