Sisukord
Arvamus
Tänane leht
27.02.2018
Eesti Kohus tagastas Tallinna Sadama kriminaalasja süüdistusakti prokuratuurile (10) Minister: sotsiaalsüsteem lubas aastaid raha valesti kasutada (8) Peterburi jääkamaka ohver Milana – kaheksa aastat kannatusi ja väikseid võite (4) Elupäästja medaliga autasustatud mees hakkas sarisüütajaks (6) Majandus FOTOD JA VIDEO: Narva-Jõesuu sanatoorium vaatab uhkusega tagasi Putini uue ametiaja taga paistab 2024. aasta vari (4) Läti hädas välishoiustega Välismaa KOHALIK VAADE. Mehhiko kolme kummituse vahel Putini uue ametiaja taga paistab 2024. aasta vari (4) Itaalia abivajajad pöörduvad paremäärmuslaste poole (1) Arvamus Juhtkiri: Pyeongchangi optimismi sisendav sooritus Taavi Minnik: aga juhivad meid eksimatud (11) Olev Remsu: meie riik, meie president (5) Tarmo Pikner: innovatsioon tuleb Kellylt ja Henrylt, mitte valuutavahetajatelt Vastukajasid vabariigi aastapäeva kontserdile (1) Postimees 1925. aastal: Eesti saavutused on meie endi käes (1) Kultuur Eesti pidu pani Berliini vaikse saatkondade kvartali kajama Berliini filmifestival tegi kummarduse naisloojatele (1) Berliin tänas Neeme Järvit püsti seistes Sport Alonso alustas F1-teste õnnetusega Viimane statistikapomm Pyeongchangi olümpiast ehk hulganisti põnevaid fakte (1) Maailmameistrite vormija lahkus ametist. Mis saab edasi? Andres Vaheri viis olümpiahetke: siirus liigutas (1) Tairo Lutteri viis olümpiahetke: spordi ja looduse vaatemäng (1) Ott Järvela viis olümpiahetke: hea nali töötab alati Siim Kaasiku viis olümpiahetke: mõtted Eesti medalist Tervis Kui vanad harjumused ei kao: kehva toitumisega maovähendajaid ohustab toitainepuudus Tartu Kaspar Kokk: Tartu ei ole tööstuslinn President premeeris usinamaid rahvaluule kogujaid Signe Kivi: hakid ja Faust. Sinine ja valge Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tarmo Pikner: innovatsioon tuleb Kellylt ja Henrylt, mitte valuutavahetajatelt

3 min lugemist
Tarmo Pikner FOTO: Erik Prozes

Vabariigi aastapäeva piduliku kontserdi ning presidendi vastuvõtuga võib üldjoontes rahule jääda, ent midagi jäi siiski teleri ees kripeldama, kirjutab kolumnist Tarmo Pikner.
 

Tellijale Tellijale

Miks karistati presidendi vastuvõtule kutsutuid, kes pidid ette võtma pika Teekonna Tartusse ERM-i, et seal televiisorit vaadata ja lisaks veel püstijalu! Ülejäänud eesti rahvas sai samal ajal rahumeeli istuda oma mugavustsoonis ja nautida Teekonda teleka ees istudes, isegi No-teatri näitlejad said istuda – oma bussis.

Teisalt jällegi, oli see korraldajate poolt hea otsus – lihtrahvale tuldi vastu ja neile loodi etenduse vaatamiseks mugavused, valitud ja seatud aga tammugu jalalt jalale, kannatagu ja minestagu – ise nad tahtsid valituks ja seatuks saada.

Niisiis, olles juba diivanil tukkudes tükk aega Teekonda jälginud ja programm jõudnud kleidi- ja meigipolitsei valdkonda ning Yana Toom oli oma järjekordse pereliikme ära tutvustanud, kui kargasin äkki oma mugavustsoonist püsti – käes!

Kadunud suur Eesti idee on siin ja praegu – presidendiga kutsuti kätlema Kelly ja Henry Sildaru, vapustav vaatepilt!

26.02.2018 28.02.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto