Sisukord
Eesti
Postimees
28.02.2018
Eesti Niguliste kirik võeti koguduselt jõu ja kavalusega (7) Arstitõend päästis Peipsi kalakuninga kohtu alt (8) Rahapesuskandaal jõudis kardetud meheni (8) Haagissuvilaga talvepakase ajal metsas Sotsid lasevad auru välja, ent jätkavad Ossinovskiga (10) Majandus Katlamajad ei tööta veel täisvõimsusel Euroopa naerualune – Berliini uus lennujaam Välismaa KOHALIK VAADE. Slovakkia ajakirjaniku tapmises kahtlustatakse maffiat Küpros pani ajakirjanikele päitsed pähe Salapärasel Wagneri grupil võis olla lepinguline kohustus ameeriklasi rünnata (23) Venemaa ja Süüria lubatud humanitaarpaus Ida-Ghoutas osutus pettuseks (2) RAND: Vene rünnaku esimestel nädalatel oleks NATO tõsiselt hädas (60) Arvamus Mihkel Mutt: «Kuradile käigu jagatud kuulsus!» (2) Erkki Bahovski: Soome murtud sild. Miks me küll nii teeme? (12) Juhtkiri: põhiseadusvastane sehvt (6) Tõnis Oja: Läti õppetund Andrei Kuzitškin Eesti juubelipeost: kord saja aasta jooksul võiks siiski pidutseda nii kuis saab (8) Edasi 1990. aastal: küsimusi saadikukandidaadile Lugejate kirjad: Konstantiin, vaktsiin ja aestid Kultuur Nullindate comeback (1) Kõik teed viivad inimesest välja Faust, moodne inimene Sport Barcelona vutitäht teeb tenniseajalugu Kelly Sildaru vaevad läbi: «Olen seda hetke nii kaua oodanud!» (1) Ilmataat jättis jalgpallurid suluseisu (1) Tallinn Haagissuvilaga talvepakase ajal metsas Tartu Jääaja keskuses möllavad Kalevipojad Elva vald kehtestas oma abivajajatele hinnakirja Lauri Leas: kas parem on olla õnnetu progeja või õnnelik filosoof? Salasuitsud liiguvad üle piiri nii muulade kui droonidega (1) Põltsamaa abivallavanem alustab tööd 1. aprillil (1) Coop Panga juht: brändilojaalsus on panganduses kaduv nähtus Uues noortekeskuses lõbustab lapsi ämblik Miku Mudilased teavad, et emakeelt räägib laps oma emaga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Arstitõend päästis Peipsi kalakuninga kohtu alt

3 min lugemist
Kalakuningas Paul Kärberg esimesel kohtuistungil mullu jaanuaris. FOTO: Andras Kralla / Äripäev

Paadipettuses süüdistatud Peipsi kalakuningas Paul Kärberg võib kohtupidamisest pääseda, sest tunnistati parandamatult haigeks.

Tellijale Tellijale

Kärbergi kaitsja Olev Kuklase ja Kärbergi ettevõtteid esindav advokaat Margo Normann taotlesid suvel Kärbergi tervise hindamist ja 2. oktoobril määratigi talle kohtuarstlik ekspertiis. Seejuures rõhutab Kuklase, et 70aastane Kärberg on kohtuistungitel alati kohal olnud, tema pärast ei ole ükski istung ära jäänud või edasi lükkunud. Ta on olnud kohal isegi siis, kui arst on keelanud. «Kohtuistungit lükati korduvalt ja pikalt edasi prokuröri haigestumise tõttu,» sõnas Kuklase.

Ometigi on Kärberg see, kelle parandamatu haiguse tõttu Tartu maakohus 31. jaanuaril kriminaalmenetluse lõpetas.

27.02.2018 01.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto