Sisukord
Majandus
Postimees
01.03.2018
Eesti Sikupilli Prismast saab Eesti esimene ööpäevaringselt avatud hüpermarket (31) Lepingu ülesütlemine ajas tööinspektsiooni RKASiga raksu (1) Prokuratuur trambib jalgu (8) Margit Sutrop saab vastaskandidaadi meditsiiniteadlaste seast Majandus Lepingu ülesütlemine ajas tööinspektsiooni RKASiga raksu (1) Läti aktsiisitõusud on piirikaubandusele kui hane selga vesi (18) SUUR GRAAFIK: Eesti börsiettevõtetel olid mullu ilusad tulemused Majanduskasv ettevõtjaid liigselt ei rõõmusta Välismaa Murelikud eurooplased võtavad Briti kodakondsuse (1) KOHALIK VAADE. Miks ei sallita Kesk-Euroopas migrante, mustlasi ja juute? (2) Euroopas on külmem kui põhjapoolusel (1) Arvamus Urve Palo: kriitika näitab raskusi sotside maailmavaate vastuvõtmisel (20) Tallinna Ülikooli vastus Erkki Bahovskile: soome keele ja kultuuri õpetamine ei lõpe Sirje Niitra: jätaks kleidid näitamata? (7) Karmo Tüür: solvumisruum Juhtkiri: head majanduskasvu, Eesti! (1) Postimees 1938. aastal: soomlased maailma suusatipus Marleen Allemann: juubeli talumatu raskus (1) Kultuur Jõhker muinasjutt armastusest Sport Kristjan Ilvese lootusest sai tusameele teisipäev (1) Kullamäed: nii sarnased ja nii erinevad Hooaeg algab sisehallis Kommentaar: 21. sajandi esimese sise-MMi medali jahil Tartu Margit Sutrop saab vastaskandidaadi meditsiiniteadlaste seast Kas eestlaste sugulasrahvas kostitas külalisi oma lastega? Infopäeval värvati uusi tudengeid ka võlupeegli abil Mitu inimest sattus pakases alajahtumise pärast haiglasse Jaanus Kriisk: Suure Raha pisarad (2) Linn vahetab suure spordibaasi väikese veemotokeskuse vastu Toomas Jürgenstein: tänu ei küsi poliitilist eelistust, tee õnnele vist küll (1) Sotsiaalmaja saab kauaoodatud remondi Laboris juhtub asju, mida tasub jäädvustada Luuletaja kirjutas raamatu mägede õlule tõusmisest Kaks ja pool kuud Tartu saksa ülikooli Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lepingu ülesütlemine ajas tööinspektsiooni RKASiga raksu

3 min lugemist
Ehkki Endla tänava majas on teinegi riigiasutus, tahtis RKAS ikkagi, et kolija ehk tööinspektsioon hüvitaks kogu kapitalikulu jäägi. Lõpuks läbi suure häda see raha ka leiti. FOTO: Konstantin Sednev

Reede hommikul seisab tööinspektsiooni juhil Maret Maripuul ja Riigi Kinnisvara ASi juhil Kati Kusminil ees keeruline vestlus: kuidas lahendada probleem, mille tõttu sai Maripuu hinnangul RKAS tööinspektsiooni arvel rikastuda.

Tellijale Tellijale

Maripuu on pahane. Ta kasutab RKASi suurele ülemusele, riigihalduse ministrile Jaak Aabile (KE) saadetud kirjas RKASi aadressil reljeefseid väljendeid: «erakordselt jäikade üürilepingute tüüptingimuste pealesurumine», «alusetu rikastumine» ja «lubamatu käitumine riigi omavahelises suhtluses». Need on vaid mõned näited.

Kokkuvõtvalt leiab Maripuu (RE), et ettevõtte käitumine pole kooskõlas riigivalitsemise hea tavaga. «Meiega sarnases väljapääsmatus olukorras on täna ka mitu teist riigiasutust, kes on sunnitud alluma Riigi Kinnisvara Aktsiaseltsi jõupositsioonile,» kirjutas ta.

28.02.2018 02.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto