Sisukord
Majandus
Postimees
29.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (2) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda Börsidel käib veresaun «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (1) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Noorus ongi hukas! Ropendab nagu voorimees (2) Algaja poliitbroileri mure Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (1) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Lepingu ülesütlemine ajas tööinspektsiooni RKASiga raksu

3 min lugemist
Ehkki Endla tänava majas on teinegi riigiasutus, tahtis RKAS ikkagi, et kolija ehk tööinspektsioon hüvitaks kogu kapitalikulu jäägi. Lõpuks läbi suure häda see raha ka leiti. FOTO: Konstantin Sednev

Reede hommikul seisab tööinspektsiooni juhil Maret Maripuul ja Riigi Kinnisvara ASi juhil Kati Kusminil ees keeruline vestlus: kuidas lahendada probleem, mille tõttu sai Maripuu hinnangul RKAS tööinspektsiooni arvel rikastuda.

Tellijale

Maripuu on pahane. Ta kasutab RKASi suurele ülemusele, riigihalduse ministrile Jaak Aabile (KE) saadetud kirjas RKASi aadressil reljeefseid väljendeid: «erakordselt jäikade üürilepingute tüüptingimuste pealesurumine», «alusetu rikastumine» ja «lubamatu käitumine riigi omavahelises suhtluses». Need on vaid mõned näited.

Kokkuvõtvalt leiab Maripuu (RE), et ettevõtte käitumine pole kooskõlas riigivalitsemise hea tavaga. «Meiega sarnases väljapääsmatus olukorras on täna ka mitu teist riigiasutust, kes on sunnitud alluma Riigi Kinnisvara Aktsiaseltsi jõupositsioonile,» kirjutas ta.

28.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto