Sisukord
Arter
Tänane leht
03.03.2018
Eesti «Positiivseid kirju ei saa ajakirjanikud tihti» Nüüd on tiigrite kord Vene valede masin töötleb ka omasid (10) Vene rahvas pandaks toetama ka sissetungi Baltimaadesse (81) Ühe pere tragöödia: naine kaotas oma laste isa, kasvatab üksi erivajadustega tütart ja kuulmishäirega poega (8) Välismaa Putini sõjaline ärplemine pahandas USAd (2) Jaanus Piirsalu kommentaar: Insener Putini hüperboloid Liis Elmiku kommentaar: Kas Itaaliast saab järgmine Kreeka? Arvamus Peksa oleks ikka saanud (8) Juhtkiri: Putini Wunderwaffe (8) Uue aja sportlane (2) Rahvatervise ohver (2) Rahapatakaga pressivihkaja EKI keelekool: ümber-sõnu Rannar Raba: üle laiba (5) Postimees 1998. aastal: Alex Lepajõe neli aastat võltspassiga illegaalselt Eestis Margus Punabi essee: kust tulevad pehmed mehed ehk uue maskuliinsuse bioloogilisest baasist (24) Kultuur EKI keelekool: ümber-sõnu Margus Punabi essee: kust tulevad pehmed mehed ehk uue maskuliinsuse bioloogilisest baasist (24) Sport Trooninõudleja viimane võimalus Tarbija Tarbijakaitseamet hoiatab kahe veebikaupleja eest Lugeja küsib: miks ei ole rongides turvavöösid? Märtsikuu ostukorv: hinnad on kuu ajaga langenud AK 12 veidrat Eestit ehk tundub, et olevikul pole häda midagi AK küsitlus: mufti, rabi, piiskop ja vasakpoolne soorollidest, bitcoinist ja kosmosest (1) Enn Tarvel: «Täiskasvanud rahvas peab suutma elada tõega» (12) Saja aasta sada lugu Thomas Pynchoni võimatu mõõtmatus Naistenalja, kaneelilõhnalist Viled sinised karedas peos. Kaebekõne Olev Remsu asjus Peeter Langovits: Piirivalve esimene oma lennuk teeb esimese lennu Hukkunud raudteelaste mälestusplaat taasavati 84 aastat hiljem Kalle Voolaid: Pyeongchangi olümpia õppetunnid ehk Pierre de Coubertin võib rõõmustada Arter Arteri suur intervjuu: Mihkel Mattisen: üldiselt meeldib inimestele see, mis tuleb südamest Filmiarvustus: «Nähtamatu niit». Meisterlikult kütkestav painaja Iseõppiv tark mees taskus: mida teeb tehisintellektiga nutitelefon? Rahvuslike riiete võidukäik presidendi vastuvõtul Suur finaal tulekul! «Eesti laulu» viis favoriiti Tallinlannast olümpiahõbe Postimehele: armastan Eestit, aga olen meeletult õnnelik, et esindan Venemaad (19) VIDEO: Munadega spordiala Oscarid tulevad seekord nägeluste saatel Paast ja ramm ühel taldrikul: proovi hapukapsa-avokaadokreemi Fotod: Vaata, kuidas sünnib uus automark - sportlik Cupra Meelelahutus Koomiks Sudoku

Suur finaal tulekul! «Eesti laulu» viis favoriiti

6 min lugemist
"Eesti Laul". FOTO: Madis Sinivee

Kes peaks võitma tänavuse «Eesti laulu»? Igaüks on kirglikult oma lemmiku poolt ja ka Arteri muusikanõukogu ei suutnud päris erapooletuks jääda, tõstes esile viis favoriiti. Midagi pole teha – nad on valiku tegemiseks paraku lihtsalt liiga head!

Tellijale Tellijale

«Eesti laul» rikastab kohalikku muusikaelu tõhusamalt kui miski muu. Energiast pulbitsevat värskust lennutatakse laiema avalikkuse orbiidile. Käi korra ära «Eesti laulul» ja inimesed teavad sind, uksed su ideedele on valla!

Eurovisioonil aga ei piisa sellest, et sa kohalikku publikut positiivselt üllatada suudad. See maailma suurim telesõu on eelkõige võistlus. Karm tuleproov ka kogenud artistile. Meile võib tunduda, et seal teevad ilma verinoored uustulnukad, ja nii tekib kiusatus asja kohalike jõududega järele teha – sest mine tea, äkki õnnestub! Kahjuks pole see nii, etteaste suudab hinge pugeda ikka vaid kaljukindlal professionaalsel kandikul serveerituna. Artist peab valitsema lava, et oma sõnum kohale viia. Ja algaja, olgu ta nii armas ja sümpaatne kui tahes, selles karmis tormis päris kindlasti välja ei vea.

02.03.2018 05.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto