Sisukord
Eesti Premium liiga
Postimees
01.03.2018
Eesti Sikupilli Prismast saab Eesti esimene ööpäevaringselt avatud hüpermarket (31) Lepingu ülesütlemine ajas tööinspektsiooni RKASiga raksu (1) Prokuratuur trambib jalgu (8) Margit Sutrop saab vastaskandidaadi meditsiiniteadlaste seast Majandus Lepingu ülesütlemine ajas tööinspektsiooni RKASiga raksu (1) Läti aktsiisitõusud on piirikaubandusele kui hane selga vesi (18) SUUR GRAAFIK: Eesti börsiettevõtetel olid mullu ilusad tulemused Majanduskasv ettevõtjaid liigselt ei rõõmusta Välismaa Murelikud eurooplased võtavad Briti kodakondsuse (1) KOHALIK VAADE. Miks ei sallita Kesk-Euroopas migrante, mustlasi ja juute? (2) Euroopas on külmem kui põhjapoolusel (1) Arvamus Urve Palo: kriitika näitab raskusi sotside maailmavaate vastuvõtmisel (20) Tallinna Ülikooli vastus Erkki Bahovskile: soome keele ja kultuuri õpetamine ei lõpe Sirje Niitra: jätaks kleidid näitamata? (7) Karmo Tüür: solvumisruum Juhtkiri: head majanduskasvu, Eesti! (1) Postimees 1938. aastal: soomlased maailma suusatipus Marleen Allemann: juubeli talumatu raskus (1) Kultuur Jõhker muinasjutt armastusest Sport Kristjan Ilvese lootusest sai tusameele teisipäev (1) Kullamäed: nii sarnased ja nii erinevad Hooaeg algab sisehallis Kommentaar: 21. sajandi esimese sise-MMi medali jahil Tartu Margit Sutrop saab vastaskandidaadi meditsiiniteadlaste seast Kas eestlaste sugulasrahvas kostitas külalisi oma lastega? Infopäeval värvati uusi tudengeid ka võlupeegli abil Mitu inimest sattus pakases alajahtumise pärast haiglasse Jaanus Kriisk: Suure Raha pisarad (2) Linn vahetab suure spordibaasi väikese veemotokeskuse vastu Toomas Jürgenstein: tänu ei küsi poliitilist eelistust, tee õnnele vist küll (1) Sotsiaalmaja saab kauaoodatud remondi Laboris juhtub asju, mida tasub jäädvustada Luuletaja kirjutas raamatu mägede õlule tõusmisest Kaks ja pool kuud Tartu saksa ülikooli Meelelahutus Koomiks Sudoku

Hooaeg algab sisehallis

1 min lugemist
Flora ja Levadia kohtumine taliturniiril, palliga Frank Liivak. FOTO: Liis Treimann

JALGPALL. Koduses jalgpalli meistriliigas tehakse nädalalõpul ajalugu, kui hooaeg joostakse esimest korda käima katuse all. Ehkki Eesti Jalgpalli Liit on seni korduvalt kinnitanud, et sisehallis liigamänge ei peeta, sundis külm ilm senisest hoiakust taganema. Nii toimub plaani järgi vaid Kuressaare ja Narva Transi kohtumine, ülejäänud neli mängu peetakse Lilleküla sisehallis, sest nädalavahetuseks ennustatavad miinuskraadid on liiga karmid.

Tellijale Tellijale

Seni on sisehalli lisaks treeningutele ja hooajaeelsele taliturniirile tarvitatud noorte- ja naistekoondiste maavõistluste pidamiseks, näiteks mängis U21 koondis seal paari aasta eest märtsis Kasahstaniga. Samuti on hallis toimunud kohtumised Liivimaa karikale. Esimene ametlik kodune tippmäng peeti seal aga alles mõned päevad tagasi, kui Levadia alistas penaltiseerias Flora ja sai enda valdusesse superkarika.

28.02.2018 02.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto