K, 27.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tartu tippvõrkpallurid käisid Tormas tüdrukutega lustimas

Eili Arula
Facebook
Comments
Aasta alguses Tartu klubiga liitunud Rait Rikberg (rohelises) kolmapäevases mängus liialt rünnakule ei tikkunud. Pigem proovis ta jagada tütarlastele löögiks võimalikult häid tõsteid.
Aasta alguses Tartu klubiga liitunud Rait Rikberg (rohelises) kolmapäevases mängus liialt rünnakule ei tikkunud. Pigem proovis ta jagada tütarlastele löögiks võimalikult häid tõsteid. Foto: Margus Ansu

Ei juhtu just tihti, et mõni tippvõistkond muudab keset võistlushooaega oma tavapärast treeningurutiini. Sellise erandi tegi sel kolmapäeval Tartu võrkpalliklubi Bigbank esindusmeeskond, kes võttis nõuks sõita Torma spordihoonesse, et seal kohalike ja Tartu SK Duo tütarlastega maha pidada lõbus võrkpallilahing.

«Seda juhtub väga harva, et me üldse väljaspool Tartut treenime. Võistlushooaja väliselt oleme küll käinud mõnel korral noortega Nõos mängimas, aga keset hooaega pole seda varem juhtunud,» selgitas Tartu Bigbanki esindusmeeskonna peatreener Oliver Lüütsepp.

Hüpata ei tohtinud

Facebook
Comments
Tagasi üles