Sisukord
Eesti
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Keskerakondlase seiklused Putini peol ja linna rahakotiga

7 min lugemist
  • Noor keskerakondlane jõudis peadpööritavate seiklustega kohtumiseni Putiniga.
  • Noortevolikogu konto väljavõttest nähtub, et pidevalt võeti kontolt sularaha.
  • Kajastuvad arvukad taksosõidud ja terve hulk kulutusi pealinna söögikohtades.
Tallinna Linna Noortevolikogu endiselt juhilt Triinu-Liis Paabolt ootab noorsooamet senini selgitusi küsimusi tekitanud rahakasutuse kohta, kuigi volikogu ta enam ei juhi. FOTO: Erakogu

Eelmise aastani Keskerakonna noortekogu juhatusse kuulunud ja samuti Tallinna noortevolikogu juhtinud Triinu-Liis Paabo kohtus Ühtse Venemaa noortejuhi vahendusel Putiniga ning on praegu linnale võlgu aruande tema käsutuses olnud pangakaardi küsitavate kulutuste kohta.

Tellijale

Rääkides oma eelmise sügise suurtest seiklustest maailmas – reisid Hiinasse, Kolumbiasse, Etioopiasse, Elevandiluurannikule ja Euroopa pealinnadesse –, toob Paabo  ühe kõige ülevama elamusena kohe esile kohtumise Venemaa presidendi Vladimir Putiniga.

Paabo ütleb, et see oli võimalik ainult tänu sellele, et ta kuulub Keskerakonda. Toredaks seigaks peab ta ka seda, et tal õnnestus enne kohtuda Putiniga – see toimus mullu oktoobris Sotšis (vt kõrvallugu) – kui Eesti presidendi Kersti Kaljulaidiga, keda ta nägi juhuslikult novembris Etioopia pealinnas Addis Abebas, kus aitas korraldada Euroopa Liidu ja Aafrika Liidu tippkohtumist.

Ent juba sel ajal, mil ta maailma eri paigus noorteprojektides osales ja ürituste korralduskomiteedes kaasa lõi, tahtis Tallinna spordi- ja noorsooamet (TSNA) selgitusi tema juhitud Tallinna noortevolikogu küsimusi tekitavate kulutuste kohta. TSNA toetab noortevolikogu 5000 euroga aastas, mullu oli noortele ette nähtud isegi 7500 eurot.

01.03.2018 03.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto