Sisukord
Eesti
Postimees
02.03.2018
Eesti Keskerakondlase seiklused Putini peol ja linna rahakotiga (11) Spotify aktsiaid saab osta alates märtsi lõpust ​«Mõtlesin, et Ämaris ikka ei tõmmata!» (43) Majandus Tallinna Vesi ei plaani vee hinda oluliselt langetada Veebruaris oli elektri börsihind kolme ja poole aasta kõrgeim (1) Coop hakkab pakkuma võimalust tellida ostukorv toidukappi (5) Eestis on kohti, kus palgad hoopis langevad (5) Välismaa Kaks Briti eurosaadikut suundus kontinentaalkonservatiivide rüppe «Parem kui nad poleks siia üldse tulnud!» (2) Berlusconi võib tõusta tuhast Arvamus Kadri Kuulpak: igaüks võib olla Jakob Hurt (3) Andrus Karnau: Eesti Energia igav aruanne Juhtkiri: Keskerakonna vanad rehad (14) Margus Lember: arstide koolitus Tartu Ülikoolis pole teadusvaba. Veel... (4) Postimees 1944. aastal: geishad sõjakäitistesse Kultuur Teatriaasta 2017 rabas kvantiteediga «Eesti laul 2018». Aga nad ju püüavad! Kolme naise nooruse võimalused ja võimatused, röntgenoloogiliselt Sport Ilves: mul on suur tõestamisnälg (1) Rakverest saab suve alguses võrkpallilinn (1) Tallinn Spotify aktsiaid saab osta alates märtsi lõpust Tarbija Spotify aktsiaid saab osta alates märtsi lõpust Tartu Tammeka eesmärk algavaks hooajaks: töökas jalgpall Tartu linnapea võttis tselluloositehase suhtes selgelt eitava seisukoha (20) Orelipoiss tegi Phuketi vabadusvõitlejast Eesti jumala Tartu tippvõrkpallurid käisid Tormas tüdrukutega lustimas Tanel Tein: hanguga ülikoolilinna mainet kaitsma (5) Sirje Toomla: meie pop-up-elu Pidu troopikas ehk Orhideed näitavad ilu Meelelahutus Koomiks Sudoku

Keskerakondlase seiklused Putini peol ja linna rahakotiga

7 min lugemist
  • Noor keskerakondlane jõudis peadpööritavate seiklustega kohtumiseni Putiniga.
  • Noortevolikogu konto väljavõttest nähtub, et pidevalt võeti kontolt sularaha.
  • Kajastuvad arvukad taksosõidud ja terve hulk kulutusi pealinna söögikohtades.
Tallinna Linna Noortevolikogu endiselt juhilt Triinu-Liis Paabolt ootab noorsooamet senini selgitusi küsimusi tekitanud rahakasutuse kohta, kuigi volikogu ta enam ei juhi. FOTO: Erakogu

Eelmise aastani Keskerakonna noortekogu juhatusse kuulunud ja samuti Tallinna noortevolikogu juhtinud Triinu-Liis Paabo kohtus Ühtse Venemaa noortejuhi vahendusel Putiniga ning on praegu linnale võlgu aruande tema käsutuses olnud pangakaardi küsitavate kulutuste kohta.

Tellijale Tellijale

Rääkides oma eelmise sügise suurtest seiklustest maailmas – reisid Hiinasse, Kolumbiasse, Etioopiasse, Elevandiluurannikule ja Euroopa pealinnadesse –, toob Paabo  ühe kõige ülevama elamusena kohe esile kohtumise Venemaa presidendi Vladimir Putiniga.

Paabo ütleb, et see oli võimalik ainult tänu sellele, et ta kuulub Keskerakonda. Toredaks seigaks peab ta ka seda, et tal õnnestus enne kohtuda Putiniga – see toimus mullu oktoobris Sotšis (vt kõrvallugu) – kui Eesti presidendi Kersti Kaljulaidiga, keda ta nägi juhuslikult novembris Etioopia pealinnas Addis Abebas, kus aitas korraldada Euroopa Liidu ja Aafrika Liidu tippkohtumist.

Ent juba sel ajal, mil ta maailma eri paigus noorteprojektides osales ja ürituste korralduskomiteedes kaasa lõi, tahtis Tallinna spordi- ja noorsooamet (TSNA) selgitusi tema juhitud Tallinna noortevolikogu küsimusi tekitavate kulutuste kohta. TSNA toetab noortevolikogu 5000 euroga aastas, mullu oli noortele ette nähtud isegi 7500 eurot.

01.03.2018 03.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto