Sisukord
Välisuudised
Tänane leht
07.03.2018
Eesti Puuetega laste arv on Eestis ajaga kahekordistunud (4) Tartus puhkes miljarditehase vastu protestitorm Koalitsioon kavaldas EKRE üle (24) Kinnisvaraturul on hinnas hästihoitud vana Pagulaste koduotsingud toovad pisaraid (27) Majandus Tuleva pensionifondid miinuses Välismaa Endine Vene topeltagent kartis oma elu pärast (1) Venemaa kaotused Süürias üha kasvavad (2) Kellel on lootust pääseda Merkeli uude valitsuskabinetti? (1) Arvamus Neeme Korv: kui pikad on erakondade pingid? (6) Mikk Granström: kuidas kasvatada uued Kiisad ja Volmerid? Carina Ferreira-Borges, Thomas Babor, Marge Reinap: kui katus laseb läbi, kas osta ämbreid? (2) Juhtkiri: rohkem läbipaistvust puidurafineerimistehase projekti (8) Karmo Tüür: Putini sõjakad multikad Mart Raudsaar: Autovadītāji, uzmanību!* (2) Edasi 1989. aastal: rahutused Tiibetis Kultuur Melanhoolne muusika, positiivse laenguga Välismaa telekanal ostis uue eesti telesarja (2) Sport Teigamägi lubas Uibo eest võidelda Margus Kiiver: Loeb hoiab Mehhiko ralli eel tagasihoidlikku joont «TiTänakule» järge ei tulnud Kas VAR päästab või rikub MMi? Tartu Abivallavanem ei näe endal korruptsioonisüüd Urmas Klaas: riigi teerulliga üle Emajõe Ateena? (3) Puu tänav tuleb tagasi ja avaturg nihkub edasi Tartu kahe ettevõtte juhid kandideerivad silmapaistvaima ettevõtja tiitlile Hiina keele õppimine muutub aina populaarsemaks Wiiralti graafika – ühe lehe kahel poolel Võimatu luuletaja auks kerkis kirjandusmuuseumisse puuriit Meelelahutus Koomiks Sudoku

Endine Vene topeltagent kartis oma elu pärast

4 min lugemist
  • 66-aastane Sergei Skripal elas pärast väljavahetamist 2010. aastal Inglismaal.
  • Skripal ja tema tütar Julia viibivad kriitlises seisundis kohalikus haiglas.
  • Mürgitussümptomeid on esinenud ka politseinikel ja päästetöötajatel.
  • Kreml on eitanud igasugust seost endise topeltagendi mürgitamisega.
Politseinikud kaetud pingi juures, millelt leiti Sergei Skripal ja tema tütar Julia. FOTO: Frank Augstein / AP / Scanpix

Venemaal Ühendkuningriigi kasuks spioneerimises süüdi mõistetud erupolkovnik Sergei Skripal võitleb arvatava mürgitamise järel Inglismaal haiglas oma elu eest. Briti meedia andmeil oli ta hiljuti kaitset otsides politsei poole pöördunud.

Tellijale Tellijale

Nii 66-aastane Skripal kui ka tema 33-aastane tütar Julia on mõlemad kriitilises seisundis haiglas pärast seda, kui nad leiti pühapäeva pealelõunal Lõuna-Inglismaa linna Salisbury ühe kaubanduskeskuse juurest mittekontaktsena. Endiselt on ebaselge, mis aine põhjustas mürgituse.

Esmaspäeval toimetati BBCi andmeil haiglasse ka kaks juhtumiga tegelenud politseinikku, kellest üks on praeguseks koju pääsenud. Nad kurtsid silmade sügeluse, hingamisraskuste ja lööbe üle. Lisaks on haiglas abi antud veel tosinale päästetöötajale, kellest paljudel esines oksendamist.

06.03.2018 08.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto