R, 27.01.2023

Manija tragöödia uued asjaolud: purupurjus, rahapakk taskus, tagaistmeteta bussis

Risto Berendson
, uuriva toimetuse juht
Manija tragöödia uued asjaolud: purupurjus, rahapakk taskus, tagaistmeteta bussis
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Samal ajal, kui Lao ja Kihnu vahel vaagitakse jäätee rajamise võimalust, sõidetakse Manija ja Munalaiu vahet nii, nagu aastate jooksul tavaks on saanud: mitteametlikku rada pidi.
Samal ajal, kui Lao ja Kihnu vahel vaagitakse jäätee rajamise võimalust, sõidetakse Manija ja Munalaiu vahet nii, nagu aastate jooksul tavaks on saanud: mitteametlikku rada pidi. Foto: Mailiis Ollino / Pärnu Postimees

Kuu aega tagasi Pärnumaal Manija saare lähedal kuue inimesega läbi jää vajunud autos uppunud meestel oli raske alkoholijoove ning nende väikebussis tohtinuks sõidutada kõigest kuni kolme inimest.

Nelja hukkunuga õnnetust uuriv Lääne ringkonnaprokuratuur ootab endiselt hukkunute surnukeha kohtumeditsiinilise ekspertiisi tulemusi, et lisada see õnnetust käsitlevasse kriminaaltoimikusse.

Postimehe andmetel tuvastati neljast uppunust koguni kolmel – vahetult pärast õnnetust väikebussi salongist välja toodud kahel ja otse auto kõrvalt veest välja toodud ühel mehel – joove, mis liikluses tähendanuks politseile vahele jäädes kriminaalvastutusele võtmist. See tähendab, et nende joove oli vähemalt 1,5 promilli.

Märksõnad
Tagasi üles