Sisukord
Tartu
Tänane leht
09.03.2018
Eesti ID-kaardi kriisi lahendamine neelas RIAlt seitsmekohalise summa (1) Erakonnad kavaldavad miljarditehase teemal (19) Salakaupa vedanud mereväelased jäid karistuseta (5) Valitsus ja Est-For astuvad miljarditehase uuringuga ühte jalga (18) Majandus Kuidas tekivad majandusmullid? (2) Valitsus ja Est-For astuvad miljarditehase uuringuga ühte jalga (18) Välismaa Soome teadur: idanaabri pikaaegsed psühholoogilised katsed on muutnud meid ettevaatlikuks Postimehe sõjareportaaž Donbassist: «Sõjaromantikat on kuhjaga, aga õiget sõda pole» (15) KOHALIK VAADE. Leedu müstilise pedofiilide klanniga seotud kuulujutt kerkis taas pinnale Arvamus Kaur Maran: puidutehas ja mantra teadmatusest (35) Lugeja tselluloositehasest: laastatud metsad ja mürgitatud jõed ei ole minu Eesti (20) Henrik Roonemaa: troll pole kõiges süüdi Vallo Mulk tselluloositehasest: planeering ilma kokkuleppeta, mõjud ilma riskideta (8) Postimees 1932. aastal: eesti rahvas tahab magada Juhtkiri: kas riigireform seisab, roomab või lendab? Mihkel Mutt: kes meist on õige eestlane? (21) Kultuur Kodumaa kauniduse pühitsemine läbi liikuvate piltide Sport Tõestatud: Meistrite liigas maksavad kogemused Šipulin ja Rastorgujevs valasid haavale palsamit (1) Kas WRC-sari kiusab alusetult kiireid rallimehi? Tartu Tartu lõi lauda ellujäämise kunstid Linnal pole raha Tamme kooli ruumipuuduse lahendamiseks Aasta parimaks kuulutatud ehitised valmisid kvaliteedibuumi ajal Tallinna kultuuriklubi salongiõhtu jõuab Tartusse Leil, mis paneb saunagurmaanid nurru lööma Jüri Kõre: hoolduskindlustus hoolekannet päästmas Raamatukogust võib koju tulla kasvõi pilliga Noored leiavad koolist uue kutsumuse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Noored leiavad koolist uue kutsumuse

2 min lugemist
Sillaotsa koolis algas just inimeseõpetuse tund, kuuendale klassile jagab tarkust «Noored kooli» seitsmenda lennu vilistlane Mari-Liis Nummert. FOTO: Margus Ansu

Mõeldes õpetajale tuleb tahes-tahtmata silme ette kurja pilgu ja kaardikepiga vanem naine. Selline see pilt koolis siiski pole, klassi ees seisavad ka noored õpetajad ning mõnigi neist on sinna sattunud hoopis teisest ametist, programmi «Noored kooli» kaudu. 

Tellijale Tellijale

Näiteks Tartumaalt Sillaotsa koolist leiame klassi eesthoopis Tartu ülikooli usuteaduskonna lõpetanud Mari-Liis Nummerti. Ta on «Noored kooli» seitsmenda lennu vilistlane, töötab juba 2013. aastast  ühiskonnaõpetuse õpetajana. Ta valis selle ameti, sest soovis teha tööd, mis on ühiskondlikult väärtuslik ja tähendusrikas. 

«Liitusin programmiga «Noored kooli», sest jagan selle põhimõtet – usun, et iga laps peab saama väga hea hariduse ja ta peab olema sellel teekonnal igakülgselt toetatud,» ütles ta. 

08.03.2018 10.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto