Sisukord
Tartu
Tänane leht
09.03.2018
Eesti ID-kaardi kriisi lahendamine neelas RIAlt seitsmekohalise summa (1) Erakonnad kavaldavad miljarditehase teemal (19) Salakaupa vedanud mereväelased jäid karistuseta (5) Valitsus ja Est-For astuvad miljarditehase uuringuga ühte jalga (18) Majandus Kuidas tekivad majandusmullid? (2) Valitsus ja Est-For astuvad miljarditehase uuringuga ühte jalga (18) Välismaa Soome teadur: idanaabri pikaaegsed psühholoogilised katsed on muutnud meid ettevaatlikuks Postimehe sõjareportaaž Donbassist: «Sõjaromantikat on kuhjaga, aga õiget sõda pole» (15) KOHALIK VAADE. Leedu müstilise pedofiilide klanniga seotud kuulujutt kerkis taas pinnale Arvamus Kaur Maran: puidutehas ja mantra teadmatusest (35) Lugeja tselluloositehasest: laastatud metsad ja mürgitatud jõed ei ole minu Eesti (20) Henrik Roonemaa: troll pole kõiges süüdi Vallo Mulk tselluloositehasest: planeering ilma kokkuleppeta, mõjud ilma riskideta (8) Postimees 1932. aastal: eesti rahvas tahab magada Juhtkiri: kas riigireform seisab, roomab või lendab? Mihkel Mutt: kes meist on õige eestlane? (21) Kultuur Kodumaa kauniduse pühitsemine läbi liikuvate piltide Sport Tõestatud: Meistrite liigas maksavad kogemused Šipulin ja Rastorgujevs valasid haavale palsamit (1) Kas WRC-sari kiusab alusetult kiireid rallimehi? Tartu Tartu lõi lauda ellujäämise kunstid Linnal pole raha Tamme kooli ruumipuuduse lahendamiseks Aasta parimaks kuulutatud ehitised valmisid kvaliteedibuumi ajal Tallinna kultuuriklubi salongiõhtu jõuab Tartusse Leil, mis paneb saunagurmaanid nurru lööma Jüri Kõre: hoolduskindlustus hoolekannet päästmas Raamatukogust võib koju tulla kasvõi pilliga Noored leiavad koolist uue kutsumuse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Raamatukogust võib koju tulla kasvõi pilliga

2 min lugemist
Muusikaosakonna juhataja Meery Salu pakub laenutamiseks mitmesuguseid pille. FOTO: Margus Ansu

Tartu linnaraamatukogu muusikaosakond pakub nädala algusest uut teenust, mis võimaldab pillimänguhuvilisel noorel proovida mõnda instrumenti, mille vastu tal on varem tärganud salakirg ning mille ta saab soovi korral ka koju võtta.   

Tellijale Tellijale

Muusikaosakond on seni pakkunud võimalust mängida klaverit kohapeal, kuid pillilaenutusega loodab raamatukogu tekitada noortes suuremat huvi muusika vastu. Nii saab edaspidi lisaks nootidele ja muusikaõpikutele sealt koju kaas võtta näiteks kitarri, ukulele, kandle või mõne löökpilli. 

Pillid on valmistatud nii plastist, puust kui ka nahast, kuid oma ülesehituselt on suurem valik instrumente mõeldud pigem noorele alustajale kui täiskasvanud harrastajale. 

08.03.2018 10.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto