Sisukord
Muusika
Tänane leht
12.03.2018
Eesti Taliolümpiamängude ülekandmine oli Eesti Meediale majanduslikult kasumlik (1) Repinski toetusrahast: idee oli oma, aga initsiatiiv mujalt (6) Fotoreportaaž: Postimehe ringkäik salapärases Tallinna toomkirikus (2) Pidu katku ajal: toetused omadele poistele kasvasid kui imeväel (18) Majandus Repinski toetusrahast: idee oli oma, aga initsiatiiv mujalt (6) POSTIMEHE INTERVJUU Viru hotelli juht: Soome alkoturistid asenduvad kultuurituristidega (2) Pidu katku ajal: toetused omadele poistele kasvasid kui imeväel (18) Läti pankades käib endiselt rahapesu (3) Välismaa Kohtumine Kim Jong-uniga: kas Trumpi järjekordne reality-show? Kreeka ootab Makedoonialt nimetülis konkreetseid samme POSTIMEHE INTERVJUU. Vabariiklane ja demokraat lähevad baari... Arvamus Margus Amor: kuidas saada lätlased hoopis Eestisse tervislikule ostureisile? Jaanus Piirsalu: aeglaselt kulgev tripper Lugeja Matti Vattula: appi, mind hirmutatakse! (12) Postimees 1936. aastal: Rootsi mälestussammas Narva lahinguväljale Jaak Vilo: kas haridus on kallis? Proovige harimatust (6) Juhtkiri: searaha haiseb endiselt Karmo Tüür: Vene-Eesti suhted – kolm võimalust Kultuur Ohutu pastelne värk Lavamaagia järele janunev Erki Pärnoja Kaks sikku purdel Lähis-Ida moodi Sport Kuningas on elus, elagu kuningas! Alusalu ja Liiv tõid Adaverre olümpiavaimu Tallinn Fotoreportaaž: Postimehe ringkäik salapärases Tallinna toomkirikus (2) Teadus Kogu Twitteri ajalugu hõlmanud uuring: valeuudised levivad tõestest mitu korda kiiremini (3) Uued tehnoloogiad sunnivad Euroopat GMO-piiranguid lõdvendama (17) Tartu Elva valla valik: kas ujula asemel säästuvann või mitte midagi Hunt kui sümbol uutes ja vanades hundinimedes Kes maksab kõrghariduse eest? Keegi ei tea Tippkarateka Marko Luhamaa: oluline on keskenduda tööle ja tulemusele mitte mõelda, küll siis tuleb ka tulemus Milleks uurida tselluloositehase mõju erinevust Kärknas või Vorbusel? (2) Ränilinnas kerkivad põllule kortermajad Rannar Raba: Ei on ei (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lavamaagia järele janunev Erki Pärnoja

8 min lugemist
  • Aasta meesartisti tiitli võit tuli Erki Pärnojale suure üllatusena.
  • Heliloojana tahab ta muusikasse talletada aega ja emotsioone.
  • Inspiratsiooni pakub kõik see, mis tekitab jäädvustamise soovi.
Erki Pärnoja. FOTO: Sander Ilvest

Ühel õhtul istus sõpruskond, kes koosneb juhuslikult ansambli Ewert and The Two Dragons liikmetest, üle pika aja ühise laua taga. Telefonid olid käeulatusest kaugel, söödi pitsat ja räägiti olulisest. Siis saabus aga uudis, et mitu neist kandideerib muusikaauhindadele. Et multiinstrumentalist ja helilooja Erki Pärnoja on nii aasta albumi, aasta alternatiiv-/indie-albumi kui ka aasta meesartisti kategooria nominent, üllatas isegi sõpru.

Tellijale Tellijale

«Argielu jääb vahetult enne lavale astumist selja taha, seda ei ole enam olemas. Olmemuresid ei eksisteeri. Laval saavad asjad lahenduse. Olen kogenud ka kontserdi kestvuse ajaks müstilisi tervenemisi,» räägib Erki Pärnoja. 

10.03.2018 13.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto