Sisukord
Arvustused
Tänane leht
12.03.2018
Eesti Taliolümpiamängude ülekandmine oli Eesti Meediale majanduslikult kasumlik (1) Repinski toetusrahast: idee oli oma, aga initsiatiiv mujalt (6) Fotoreportaaž: Postimehe ringkäik salapärases Tallinna toomkirikus (2) Pidu katku ajal: toetused omadele poistele kasvasid kui imeväel (18) Majandus Repinski toetusrahast: idee oli oma, aga initsiatiiv mujalt (6) POSTIMEHE INTERVJUU Viru hotelli juht: Soome alkoturistid asenduvad kultuurituristidega (2) Pidu katku ajal: toetused omadele poistele kasvasid kui imeväel (18) Läti pankades käib endiselt rahapesu (3) Välismaa Kohtumine Kim Jong-uniga: kas Trumpi järjekordne reality-show? Kreeka ootab Makedoonialt nimetülis konkreetseid samme POSTIMEHE INTERVJUU. Vabariiklane ja demokraat lähevad baari... Arvamus Margus Amor: kuidas saada lätlased hoopis Eestisse tervislikule ostureisile? Jaanus Piirsalu: aeglaselt kulgev tripper Lugeja Matti Vattula: appi, mind hirmutatakse! (12) Postimees 1936. aastal: Rootsi mälestussammas Narva lahinguväljale Jaak Vilo: kas haridus on kallis? Proovige harimatust (6) Juhtkiri: searaha haiseb endiselt Karmo Tüür: Vene-Eesti suhted – kolm võimalust Kultuur Ohutu pastelne värk Lavamaagia järele janunev Erki Pärnoja Kaks sikku purdel Lähis-Ida moodi Sport Kuningas on elus, elagu kuningas! Alusalu ja Liiv tõid Adaverre olümpiavaimu Tallinn Fotoreportaaž: Postimehe ringkäik salapärases Tallinna toomkirikus (2) Teadus Kogu Twitteri ajalugu hõlmanud uuring: valeuudised levivad tõestest mitu korda kiiremini (3) Uued tehnoloogiad sunnivad Euroopat GMO-piiranguid lõdvendama (17) Tartu Elva valla valik: kas ujula asemel säästuvann või mitte midagi Hunt kui sümbol uutes ja vanades hundinimedes Kes maksab kõrghariduse eest? Keegi ei tea Tippkarateka Marko Luhamaa: oluline on keskenduda tööle ja tulemusele mitte mõelda, küll siis tuleb ka tulemus Milleks uurida tselluloositehase mõju erinevust Kärknas või Vorbusel? (2) Ränilinnas kerkivad põllule kortermajad Rannar Raba: Ei on ei (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ohutu pastelne värk

3 min lugemist
  • Mis asi on internet, selle üle arutlevad laval Henrik Kalmet ja Kirill Havanski.
  • «Loodusjõud» käsitleb teemat jõuetult, kiretult ja justkui kõrvalt vaadates.
  • Kui eesmärgiks on tutvustada noortele teatrit, siis on tegemist toreda tükiga.
Henrik Kalmet ja Kirill Havanski Von Krhali teatri lavastuses «Loodusjõud». FOTO: Kristiina Praks

Kirjanik Vladimir Kamineril on oma 2001. aastal ilmunud raamatus väga meeleolukas peatükk sellest, kuidas muidu vaiksele Schönhauseri alleele Berliinis saabub internet.

Tellijale Tellijale

Tehnoloogiaajakirjanik Henrik Roonemaa on Von Krahli Teatri uuslavastuse «Loodusjõud» tegijad võtsid endale väga raske ülesande tuua internet internetist välja ja panna ta kuidagi teatrilaval elama. Rääkida meile sisuliselt ja visuaalselt haarav dramaatiline lugu sellest, mida liigne internetikasutamine meie ja meie suhetega teeb. «Väga keeruline on nüüd siin öelda, kuidas Henrik Kalmetil ja Kirill Havanskil see välja tuli. Eesti on ju väike ja me oleme Kalmetiga nimekaimud ja isegi ütleme tere, kuigi ametlikult ei ole meid vist tutvustatud. Aga no ausalt... sorry, sõbrad. Internet jäi teile seekord tabamatuks. Ja teater ka.» Miks leiab Roonemaa, et ta ehk on vale inimene saalis ning millised on õnnestunud (ja ka ebaõnnestunud) katsed internetist filme-teatrit teha, sellest saab lugeda juba siit arvustusest. 

10.03.2018 13.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto