T, 24.05.2022

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Pigem köidab sind nüüd elu lõbusam pool. Naudid seltskondlikku suhtlust, flirtimist ja tantsimist. Sa ei proovigi kiusatustele vastu panna.

SÕNN Küllap ümbritsevad sind inimesed, kes sind hindavad ja usaldavad ning seetõttu annavad sulle tegutsemisvabadust ja otsustusõigust.

KAKSIKUD Täna ei koorma sa oma pead keerukate teemadega. Suhtled erinevate inimestega ja kuuled põnevaid jutte, millest kõiki ei maksa tõsiselt võtta.

VÄHK Näed olukorda realistlikult, saad aru, millised võiksid olla sinu pikemaajalised ambitsioonikad, ent samas siiski saavutatavad eesmärgid.

LÕVI Praegu esile kerkinud probleemide võti on minevikus. Sul on juba omandatud see teadmine ja kogemus, mis aitab sul neid olukordi lahendada.

NEITSI Sõbrad ja mõttekaaslased abistavad. Pole mõtet üksinda asjade üle juurelda – räägi teistega ja mõttevahetuse käigus saab kõik kiiremini selgeks.

KAALUD Praegu pole mõtet oma võimeid proovile panna, sest sa lihtsalt ei ole hetkel oma võimete tipul. Suur pingutus mõjub väsitavalt.

SKORPION Aeg mõelda enesetäiendamisvõimalustele. Kui sul on tahtmine midagi uut õppida, võiksid nüüd uurida, kus ja millistel tingimustel seda teha saad.

AMBUR Tööalaselt võib ette tulla raskusi. Ei ole õiget tahtmist pingutada. Kui töötad juba ammu samal kohal, võib sind kimbutada motivatsioonikriis.

KALJUKITS Kodu ja pere temaatika on oluline. Ehkki silma hakkab nii mõndagi, mida tahaksid parandada ja muuta, siis tõenäoliselt sa praegu mõtetest tegudeni ei jõua.

VEEVALAJA Suudad oma võimeid realistlikult hinnata ja näed, millised on sinu arenguvõimalused. Saad kavandada oma tööalast tulevikku.

KALAD Tegeled õhinaga oma huvialaga. Ehkki sul jagub kohustusi, on tahtmine nii suur, et suudad leida aega ka hobi jaoks.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Tarbija
Tartu Postimees
Tagasi üles