Sisukord
Uudised
Tänane leht
12.03.2018
Eesti Taliolümpiamängude ülekandmine oli Eesti Meediale majanduslikult kasumlik (1) Repinski toetusrahast: idee oli oma, aga initsiatiiv mujalt (6) Fotoreportaaž: Postimehe ringkäik salapärases Tallinna toomkirikus (2) Pidu katku ajal: toetused omadele poistele kasvasid kui imeväel (18) Majandus Repinski toetusrahast: idee oli oma, aga initsiatiiv mujalt (6) POSTIMEHE INTERVJUU Viru hotelli juht: Soome alkoturistid asenduvad kultuurituristidega (2) Pidu katku ajal: toetused omadele poistele kasvasid kui imeväel (18) Läti pankades käib endiselt rahapesu (3) Välismaa Kohtumine Kim Jong-uniga: kas Trumpi järjekordne reality-show? Kreeka ootab Makedoonialt nimetülis konkreetseid samme POSTIMEHE INTERVJUU. Vabariiklane ja demokraat lähevad baari... Arvamus Margus Amor: kuidas saada lätlased hoopis Eestisse tervislikule ostureisile? Jaanus Piirsalu: aeglaselt kulgev tripper Lugeja Matti Vattula: appi, mind hirmutatakse! (12) Postimees 1936. aastal: Rootsi mälestussammas Narva lahinguväljale Jaak Vilo: kas haridus on kallis? Proovige harimatust (6) Juhtkiri: searaha haiseb endiselt Karmo Tüür: Vene-Eesti suhted – kolm võimalust Kultuur Ohutu pastelne värk Lavamaagia järele janunev Erki Pärnoja Kaks sikku purdel Lähis-Ida moodi Sport Kuningas on elus, elagu kuningas! Alusalu ja Liiv tõid Adaverre olümpiavaimu Tallinn Fotoreportaaž: Postimehe ringkäik salapärases Tallinna toomkirikus (2) Teadus Kogu Twitteri ajalugu hõlmanud uuring: valeuudised levivad tõestest mitu korda kiiremini (3) Uued tehnoloogiad sunnivad Euroopat GMO-piiranguid lõdvendama (17) Tartu Elva valla valik: kas ujula asemel säästuvann või mitte midagi Hunt kui sümbol uutes ja vanades hundinimedes Kes maksab kõrghariduse eest? Keegi ei tea Tippkarateka Marko Luhamaa: oluline on keskenduda tööle ja tulemusele mitte mõelda, küll siis tuleb ka tulemus Milleks uurida tselluloositehase mõju erinevust Kärknas või Vorbusel? (2) Ränilinnas kerkivad põllule kortermajad Rannar Raba: Ei on ei (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Hunt kui sümbol uutes ja vanades hundinimedes

4 min lugemist
Autokooli Motohunt sõiduauto. FOTO: Ago Lempu

Veebruar oli rahvakalendris hundikuu, kuid hundid on veel märtsiski aktuaalsed. Alles hiljuti saime «Aktuaalsest kaamerast» teada nende häbematutest tegudest, et lausa päise päeva ajal tulevad alevisse koeri murdma. Need olid tõelised hundid, aga mõni aeg tagasi ründas mind ootamatult virtuaalhunt või netihunt.

Tellijale Tellijale

Täpsemalt oli see reklaamihunt oma pakkumisega: «Decoras laamendab suur hirmus hinnahunt ja hammustab hinnad alla.» Hundiks muundunud «hinnahammustaja» pani mind muigama. Ta oli ennast tagajalgadele püsti ajanud ja tema esikäpad meenutasid müügimehe žestikuleerivaid käsi, kes sind ostma meelitab.

Tartus on ühe autokooli nimi Motohunt ja logol on hundi pea. Selleks võis anda inspiratsiooni hundi jõud ja kiirus, mis kantakse üle masinale. Võimalik on ka teine motiiv, mis on seotud juhiloa taotlejatega, eriti (noor)meestega, kes muunduvad autoga sõites werewolf'ideks.

10.03.2018 13.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto