Sisukord
Tänane leht
Tänane leht
12.03.2018
Eesti Taliolümpiamängude ülekandmine oli Eesti Meediale majanduslikult kasumlik (1) Repinski toetusrahast: idee oli oma, aga initsiatiiv mujalt (6) Fotoreportaaž: Postimehe ringkäik salapärases Tallinna toomkirikus (2) Pidu katku ajal: toetused omadele poistele kasvasid kui imeväel (18) Majandus Repinski toetusrahast: idee oli oma, aga initsiatiiv mujalt (6) POSTIMEHE INTERVJUU Viru hotelli juht: Soome alkoturistid asenduvad kultuurituristidega (2) Pidu katku ajal: toetused omadele poistele kasvasid kui imeväel (18) Läti pankades käib endiselt rahapesu (3) Välismaa Kohtumine Kim Jong-uniga: kas Trumpi järjekordne reality-show? Kreeka ootab Makedoonialt nimetülis konkreetseid samme POSTIMEHE INTERVJUU. Vabariiklane ja demokraat lähevad baari... Arvamus Margus Amor: kuidas saada lätlased hoopis Eestisse tervislikule ostureisile? Jaanus Piirsalu: aeglaselt kulgev tripper Lugeja Matti Vattula: appi, mind hirmutatakse! (12) Postimees 1936. aastal: Rootsi mälestussammas Narva lahinguväljale Jaak Vilo: kas haridus on kallis? Proovige harimatust (6) Juhtkiri: searaha haiseb endiselt Karmo Tüür: Vene-Eesti suhted – kolm võimalust Kultuur Ohutu pastelne värk Lavamaagia järele janunev Erki Pärnoja Kaks sikku purdel Lähis-Ida moodi Sport Kuningas on elus, elagu kuningas! Alusalu ja Liiv tõid Adaverre olümpiavaimu Tallinn Fotoreportaaž: Postimehe ringkäik salapärases Tallinna toomkirikus (2) Teadus Kogu Twitteri ajalugu hõlmanud uuring: valeuudised levivad tõestest mitu korda kiiremini (3) Uued tehnoloogiad sunnivad Euroopat GMO-piiranguid lõdvendama (17) Tartu Elva valla valik: kas ujula asemel säästuvann või mitte midagi Hunt kui sümbol uutes ja vanades hundinimedes Kes maksab kõrghariduse eest? Keegi ei tea Tippkarateka Marko Luhamaa: oluline on keskenduda tööle ja tulemusele mitte mõelda, küll siis tuleb ka tulemus Milleks uurida tselluloositehase mõju erinevust Kärknas või Vorbusel? (2) Ränilinnas kerkivad põllule kortermajad Rannar Raba: Ei on ei (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ränilinnas kerkivad põllule kortermajad

5 min lugemist
Osaühingul Agriland KV on Ränilinnas Laseri tänaval valmis kaks esimest kortermaja. Nüüd kerkivad selle naabruses veel neli kortermaja, kuhu elanikud saavad sisse kolida sel aastal. FOTO: Margus Ansu

Aastast 1992 pärit Tartu generaalplaani järgi oleks Ränilinna Aardla tänava lõppu 1970.–1980. aastatel valminud kortermajade taha Ringtee ja Valga maantee vahele põllule pidanud kerkima järgmised korruselamud, üksik- ja paarismajad, kauplused ning kultuuriasutused. 

Tellijale Tellijale

Riigikorra vahetus pani selle plaani kalevi alla, uued elamised on Laseri tänaval valminud alles viimastel aastatel. Nüüd käib Laseri ja Kristalli tänaval aga kibe töö, põllutehnikat müüva ja hooldava Agrilandi omanike osaühingul Agriland KV on seal kahe valmis korterelamu kõrval käsil nelja maja ehitus, pea kõik korterid on juba müüdud, need läksid nagu soojad saiad. 

Ja see pole sugugi kõik, kinnitab kirja teel tehtud intervjuus välismaal viibiv Agriland KV juhataja Aren Põder, kellel sel aastal tuleb lisaks Tartusse uute kodude rajamise kõrval käia ka kohtu ees. 

10.03.2018 13.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto