Sisukord
Uudised
Postimees
12.03.2018
Eesti Taliolümpiamängude ülekandmine oli Eesti Meediale majanduslikult kasumlik (1) Repinski toetusrahast: idee oli oma, aga initsiatiiv mujalt (6) Fotoreportaaž: Postimehe ringkäik salapärases Tallinna toomkirikus (2) Pidu katku ajal: toetused omadele poistele kasvasid kui imeväel (18) Majandus Repinski toetusrahast: idee oli oma, aga initsiatiiv mujalt (6) POSTIMEHE INTERVJUU Viru hotelli juht: Soome alkoturistid asenduvad kultuurituristidega (2) Pidu katku ajal: toetused omadele poistele kasvasid kui imeväel (18) Läti pankades käib endiselt rahapesu (3) Välismaa Kohtumine Kim Jong-uniga: kas Trumpi järjekordne reality-show? Kreeka ootab Makedoonialt nimetülis konkreetseid samme POSTIMEHE INTERVJUU. Vabariiklane ja demokraat lähevad baari... Arvamus Margus Amor: kuidas saada lätlased hoopis Eestisse tervislikule ostureisile? Jaanus Piirsalu: aeglaselt kulgev tripper Lugeja Matti Vattula: appi, mind hirmutatakse! (12) Postimees 1936. aastal: Rootsi mälestussammas Narva lahinguväljale Jaak Vilo: kas haridus on kallis? Proovige harimatust (6) Juhtkiri: searaha haiseb endiselt Karmo Tüür: Vene-Eesti suhted – kolm võimalust Kultuur Ohutu pastelne värk Lavamaagia järele janunev Erki Pärnoja Kaks sikku purdel Lähis-Ida moodi Sport Kuningas on elus, elagu kuningas! Alusalu ja Liiv tõid Adaverre olümpiavaimu Tallinn Fotoreportaaž: Postimehe ringkäik salapärases Tallinna toomkirikus (2) Teadus Kogu Twitteri ajalugu hõlmanud uuring: valeuudised levivad tõestest mitu korda kiiremini (3) Uued tehnoloogiad sunnivad Euroopat GMO-piiranguid lõdvendama (17) Tartu Elva valla valik: kas ujula asemel säästuvann või mitte midagi Hunt kui sümbol uutes ja vanades hundinimedes Kes maksab kõrghariduse eest? Keegi ei tea Tippkarateka Marko Luhamaa: oluline on keskenduda tööle ja tulemusele mitte mõelda, küll siis tuleb ka tulemus Milleks uurida tselluloositehase mõju erinevust Kärknas või Vorbusel? (2) Ränilinnas kerkivad põllule kortermajad Rannar Raba: Ei on ei (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tippkarateka Marko Luhamaa: oluline on keskenduda tööle ja tulemusele mitte mõelda, küll siis tuleb ka tulemus

6 min lugemist
Nagu karates, on Marko Luhamaa ka ettevõtluses lati kõrgele seadnud. Autopesulas töötab ta selle ­­nimel, et pakkuda klientidele parimat tulemust. FOTO: Kristjan Teedema

Tatamil palju higi ja veidi verdki valanud endine karate maailmameister Marko Luhamaa on rassinud juba üle kümne aasta autopesulaäris. Et endine tippsportlane pole papist poiss, on tema eesmärgid suured ka ettevõtluses.

Tellijale Tellijale

Luhamaa 2006. aasta Tampere maailmameistrivõistluste võidumatši võib aina vaadata ja vaadata, sest see on nii tehniliselt kui ka emotsionaalselt nauditav. 

Just nendel võistlustel suutis ta lõpuks välja murda oma viiendate kohtade nõiaringist. Finaalis noppis Luhamaa vastaselt, egiptlaselt Mohana Mohamedilt punkt punkti järel, pannes vaatemängulises ja temperamentses matšis oma ülekaalu maksma skooriga 6:0. 

Kaheksateist aastat kestnud karatesportlase karjäärile tõmbas Luhamaa joone alla 2011. aastal. Sama innukalt, nagu ta eelmisel kümnendil karates tippu pürgis, hoolitseb ta nüüd Tasku keskuse all autopesula eest ning loodab oma pesulate broneeringusüsteemi hooga käima tõmmata. 

10.03.2018 13.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto