Sisukord
Maailm
Tänane leht
12.03.2018
Eesti Taliolümpiamängude ülekandmine oli Eesti Meediale majanduslikult kasumlik (1) Repinski toetusrahast: idee oli oma, aga initsiatiiv mujalt (6) Fotoreportaaž: Postimehe ringkäik salapärases Tallinna toomkirikus (2) Pidu katku ajal: toetused omadele poistele kasvasid kui imeväel (18) Majandus Repinski toetusrahast: idee oli oma, aga initsiatiiv mujalt (6) POSTIMEHE INTERVJUU Viru hotelli juht: Soome alkoturistid asenduvad kultuurituristidega (2) Pidu katku ajal: toetused omadele poistele kasvasid kui imeväel (18) Läti pankades käib endiselt rahapesu (3) Välismaa Kohtumine Kim Jong-uniga: kas Trumpi järjekordne reality-show? Kreeka ootab Makedoonialt nimetülis konkreetseid samme POSTIMEHE INTERVJUU. Vabariiklane ja demokraat lähevad baari... Arvamus Margus Amor: kuidas saada lätlased hoopis Eestisse tervislikule ostureisile? Jaanus Piirsalu: aeglaselt kulgev tripper Lugeja Matti Vattula: appi, mind hirmutatakse! (12) Postimees 1936. aastal: Rootsi mälestussammas Narva lahinguväljale Jaak Vilo: kas haridus on kallis? Proovige harimatust (6) Juhtkiri: searaha haiseb endiselt Karmo Tüür: Vene-Eesti suhted – kolm võimalust Kultuur Ohutu pastelne värk Lavamaagia järele janunev Erki Pärnoja Kaks sikku purdel Lähis-Ida moodi Sport Kuningas on elus, elagu kuningas! Alusalu ja Liiv tõid Adaverre olümpiavaimu Tallinn Fotoreportaaž: Postimehe ringkäik salapärases Tallinna toomkirikus (2) Teadus Kogu Twitteri ajalugu hõlmanud uuring: valeuudised levivad tõestest mitu korda kiiremini (3) Uued tehnoloogiad sunnivad Euroopat GMO-piiranguid lõdvendama (17) Tartu Elva valla valik: kas ujula asemel säästuvann või mitte midagi Hunt kui sümbol uutes ja vanades hundinimedes Kes maksab kõrghariduse eest? Keegi ei tea Tippkarateka Marko Luhamaa: oluline on keskenduda tööle ja tulemusele mitte mõelda, küll siis tuleb ka tulemus Milleks uurida tselluloositehase mõju erinevust Kärknas või Vorbusel? (2) Ränilinnas kerkivad põllule kortermajad Rannar Raba: Ei on ei (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kohtumine Kim Jong-uniga: kas Trumpi järjekordne reality-show?

5 min lugemist
  • Tippkohtumine kui katse varjata pornotäht Stormy Danielsi skandaali?
  • USA meedia: tuumadiplomaatiat nii ei aeta
Fotod Põhja-Korea liidrist Kim Jong-unist ja USA presidendist Donald Trumpist. FOTO: STR/AFP/Scanpix

President Donald Trumpi konservatiivne lemmikkanal Fox News väitis küll, et Valge Maja on Põhja-Korea liidriga plaanitava tippkohtumise suhtes ettevaatlikult optimistlik, kuid eilsetes telejutusaadetes – nädala poliitikat vaetakse USAs just pühapäeva hommikuti – ja kirjutavas meedias oli toon pigem vastupidine: ettevaatlikult negatiivne.

Tellijale Tellijale

President Donald Trumpi konservatiivne lemmikkanal Fox News väitis küll, et Valge maja on Põhja-Korea liidriga plaanitava tippkohtumise suhtes ettevaatlikult optimistlik, kuid eilsetes telejutusaadetes – nädala poliitikat vaagitakse USAs just pühapäeva hommikuti – ning kirjutavas meedias oli toon pigem vastupidine: ettevaatlikult negatiivne.

USA kaitseminister Jim Mattis ja rahvusliku julgeolekunõustaja H.R. McMaster hoiatasid Trumpi, et sellisel äkk-diplomaatial võivad olla varjuküljed. Eriti arvestades Põhja-Korea edeva liidri soovi end Trumpiga samal pulgal näidata. Kuid Trump pidas kõhutundega otsustamist igati õigeks - ootamatu üllatus on üks tema lemmikstrateegiatest. Kõhklevatele abidele vastas ta, et teab, teab ise kõike, ka ohte.

10.03.2018 13.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto