Sisukord
Tartu
Postimees
13.03.2018
Eesti Taxify juht sundis naiskliendid relvaähvardusel autost lahkuma (10) Tamm eitab huvide konflikti (2) Majandus Tallinna Vesi võib hiigelnõude saada kolme kuu pärast Välismaa Postimees Donbassis: «Kahju, et vorm ei näe ette pükse rasedatele!» (2) Bangladeshi abitöötaja intervjuus Postimehele: kõige olulisem on kriis elus hoida Venemaad keemiarünnaku tõenäoliseks toimepanijaks nimetanud May vihastas Kremlit Arvamus Martin Ehala: sõnad «rahvusriik» ja «rahvus» on Euroopas muutunud peaaegu põlastusväärseks (29) Ahto Lobjakas: Reformierakonna uued rõivad (7) Siim Kiisler: metsanduse arengukavast peab saama ühiskondlik kokkulepe (3) Priit Pullerits: Eesti ei ole oma süsteemitu spordieluga euroopalik maa, vaid tüüpiline arenguriik (17) Juhtkiri: uus hall kardinal Twitteri avangardist (2) Postimees 1928. aastal: Pärnu ihkab ligitõmbavaks Õhtu-Euroopa suvituslinnaks Georg Merilo: Rakvere vihakombinaat või Rakvere rahu? Kultuur Muie suul, hinges kuul Kolme naise nooruse võimalused ja võimatused, röntgenoloogiliselt Kiasma tõstab esile Kristina Normani ja Jaanus Samma tööd Eestlaste kunst pääseb Kiasmas mõjule Galerist: Eesti kunsti ostetakse iga kuu Sport Kirgede torm Mehhiko punktikatse piirete vahel Eesti jalgpallikoondislase näitel: mida teha, kui oled piiri taga plindris? Sevilla häbistas Mourinhot ja lõpetas Manchester Unitedi eurohooaja Tartu Utoopia, mis aitaks rahvusriigi järgmise juubelini (1) Metsatööstuse spetsialistide järele on puudus Üks tont käib ringi mööda Tartut (2) Rahva lemmiku tiitli napsas juba teist aastat restoran JOP Lavastatud rahvuseepos mõjub lihtsalt ja õhuliselt Suvised teetööd peatänavatel panevad autojuhtide närvid proovile Päästeamet tunnistas Tartumaa hooldekodud tuleohutuks Satelliitsaatjatega sookured asuvad riburada koduteele Meelelahutus Koomiks Sudoku

Päästeamet tunnistas Tartumaa hooldekodud tuleohutuks

1 min lugemist
Hooldekodu. Pilt on illustratiivne. FOTO: Toomas Huik

​Eelmisel nädalal kontrollisid päästeameti inspektorid Tartumaal 13 hoolekandeasutust ning kokku 29 ehitist. Tuleohutusnõuete puudusi leiti kuuest asutusest. Seekordsel kontrollkäigul ilmnes kergemaid rikkumisi, mis leidsid suulise märkuse peale lahenduse. 

Tellijale Tellijale

«Inspektoritel oli oluline veenduda, et personal oskab tuleohutusnõudeid järgida – teavad, et tuletõkkeuksi ei tohi lahti jätta, ning teavad tulekustutite asukohta ja oskavad neid kasutada,» rääkis ohutusjärelevalve juhataja Viljar Schmidt. Inspektorid kontrollisid, et evakuatsiooniväljapääsud oleksid seestpoolt kergesti avatavad. «Võtmega uksed selleks ei sobi, üldjuhul peab väljapääsul olema libliksulgur, millega on ust kerge avada,» lisas ta.

Väiksed probleemid

12.03.2018 14.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto