Sisukord
Maailm
Postimees
22.03.2018
Eesti Hundijahile kogunes 40 jahimeest Tänavusel Postimehe arvamusliidrite lõunal uuritakse tehisintellekti Geenidoonorlus tekitab suurt elevust Merivälja kooli direktor sattus rünnaku alla (3) Majandus Allakäik tööturul algab 40ndates Välismaa Junckeri «okseleajav» õnnitlus Putinile ärritas britte (2) KOHALIK VAADE. Venemaa jälgib huviga valimisi Mehhikos Kõik, mida teame Texase saripommitajast EL üritab võtta Salisbury suhtes kindlamat hoiakut Vene propagandat paljastav veebileht pahandas Hollandi poliitikuid (2) Arvamus Tiina Kaukvere: viisnurga õppetund (15) Jüri Allik, Kalmer Lauk: Eesti teaduse ime (1) Meelis Niinepuu: tõe terava valguse majakas kruiisilaevade kai lähedal Juhtkiri: võrdsed mängureeglid kõigile Postimees 1994. aastal: NATO laevastiku ja Vene laeva ühisõppused Barentsi merel (1) Lauri Hussar: kes tappis Elaine Herzbergi? (7) Kultuur Erik Tohvri: «Ma olen ajaviitekirjanik mitte lugeja, vaid enda aja viitmiseks» (2) Sport Laskesuusahooaja kulminatsioon: Bø proovib Fourcade’i üle kavaldada Surve alla sattunud Jose Mourinho peab võitlust oma pärandi nimel Rakvere uue muinasjutu peategelane – viis aastat Soomes töötanud Elia Lulla Postimehe video: noored mitmevõistlejad lähenevad uuele hooajale uutmoodi Tallinn Merivälja kooli direktor sattus rünnaku alla (3) Tartu Tammelinna lisandub tänavaid ja eramuid Segadus valla raha kasutamisel tõi vaidluse ja maksis ametikoha (1) Asutamisel koorikool leidis endale ruumid Aparaaditehases Meelelahutus Koomiks Sudoku

KOHALIK VAADE. Venemaa jälgib huviga valimisi Mehhikos

2 min lugemist
  • Mehhikos toimuvad presidendivalimised tänavu juulis.
  • Küsitluste järgi juhib vasakpopulistiks peetav Andrés Manuel López Obrador.
  • Väidetavalt püüab Putin temast teha uut Mehhiko presidenti.
  • Populistist poliitiku üks põhinõunikke on RT heaks töötav John Ackerman.
Mehhiko presidendikandidaat Andrés Manuel López Obrador. FOTO: HENRY ROMERO/REUTERS/Scanpix

Hoiatus tuli Ühendriikidest. Raportis, mille senati välissuhete komitee saatis toonasele välisministrile Rex Tillersonile, oli kirjas: hiljutised teated sellest, et Venemaa kasutab kõrgtehnoloogiat sekkumaks Mehhikos eelseisvatesse valimistesse, tekitavad suurt muret.

Tellijale Tellijale

Mitmetes lääne või tugeva lääne mõjutusega ühiskondades on tavapärane järeldada: Venemaa on paha ja seetõttu, kui Venemaa kedagi toetab, on ka see keegi paha.

Mehhikos on sellel pahategelasel ka ees-ja perenimi: Andrés Manuel López Obrador (AMLO). Ta on kauaaegne vasakpopulist, kes oleks äärepealt võitnud presidendivalimised nii 2006. kui ka 2012. aastal.  

21.03.2018 23.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto