Sisukord
Eesti
Postimees
14.03.2018
Eesti Omasid ei jäeta – minister Palo leidis endisele Rakvere abilinnapeale sooja koha (13) Mart Helme: sotsid on põhimõttekindlad inimesed, aga IRLi omad ei ole (45) Ajateenija tulistas ennast, et saada «lahedat armi» (19) Buss jäi rongi ja tõkkepuu vahele lõksu Välismaa Trump näitas Tillersonile ust Vene ajaloolane uurib Stalini tapatöid võimude kiuste (2) KOHALIK VAADE. Kui kipud hiljaks jääma, süüdista selles maailmarahu puudumist! Arvamus Alfred Lepaotsast-Latsatas: mõtteid seoses lineaarse juubeldamisega (3) Ülle Madise: rahva raha eest udu ajamine peab lõppema (38) Juhtkiri: Trumpi ootamatu oodatud vahetus (1) Postimees 1905. aastal: Krimmist Egle Heinsar: kilo või paar Lutsu emakeelepäevaks Kultuur Sellest, miks Leonhard Lapin on oluline kunstnik Oleg Tabakovile luges ainult andekus Sport Tartu finaalipilet on arstide kätes Maadluseksootika: Epp Mäe jäi India oksjonil pika ninaga Galerii: Messi vedas Barcelona veerandfinaali ning jõudis maagilise tähiseni (1) AK Mart Helme: sotsid on põhimõttekindlad inimesed, aga IRLi omad ei ole (45) Tartu Lõppev talv on olnud kitsede rõõmupidu. Hunt ja ilves peavad hoidma madalat profiili Priit Pullerits: õudne, kui arst poleks eestlane! (3) «Mu isamaa, mu õnn ja rõõm» kõlab sinisel, mustal ja valgel vinüülplaadil Erki Pruul: tõehetk. Kas meil on tegelikult kultuurilinnana midagi pakkuda? Esmane tutvus robotiga luuakse lasteaias Pätsu aega mäletav matemaatikaõpetaja muutis vee kaljaks ja sea lehmaks Kas panna kirss tordile või täpp i peale? Mitmes kihis kirjapanek viib meid Madagaskari saarele Meelelahutus Koomiks Sudoku

Omasid ei jäeta – minister Palo leidis endisele Rakvere abilinnapeale sooja koha

1 min lugemist
Kairit Pihlak FOTO: Meelis Meilbaum / Virumaa Teataja

Sotsiaaldemokraatlikusse Erakonda kuuluv minister Urve Palo leidis mõne kuuga koha parteikaaslasest endisele Rakvere abilinnapeale Kairit Pihlakule, kes töötab seal nüüd korraliku palga eest nõunikuna.

Tellijale Tellijale

Kairit Pihlak pääses pärast kohalike omavalitsuste valimisi küll Rakvere linnavolikokku, kuid võimuläbirääkimiste käigus jäid sotsid koalitsioonist välja.

Peatselt otsustas pettunud Pihlak end ka Rakvere linnavolikogu liikme staatusest taandada, esialgu viieks kuuks. Alates 22. jaanuarist töötab ta ettevõtlus- ja infotehnoloogiaministri Urve Palo nõunikuna, tehes seda tööd iga päev ja täiskohaga ning teenides 2600 eurot kuus.

13.03.2018 15.03.2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto