Võrkpall
Postimees

Ebastabiilse Selveri selg lükati vastu seina

2 min lugemist
Tasavägise mängu saatuse otsustas kohtuniku eksimus: Selveri noor sidemängija Renet Vanker ei suuda Läti pukimehe otsust uskuda. FOTO: Liis Treimann

Tallinna Selveri võrkpalliklubi kaotas Audentese spordihoones peetud Balti liiga veerandfinaalseeria avavaatuse Läti esiklubile Jekabpilsi Lušile 2:3 (23:25, 25:18, 25:23, 22:25, 11:15) ja langes kuristiku äärele.

Tellijale Tellijale

Valitseva Eesti meistri mängu iseloomustas ebastabiilsus. Geimid erinesid üksteisest kardinaalselt: periooditi oli noore meeskonna kaitse- ja ründemäng eeskujulik, ent seejärel tulid sisse järjestikused lubamatud vead. Oma osa oli selles ka lühikese koosseisuga (nii mängijate arvult kui ka pikkuselt) lätlaste ebatraditsioonilisel mängustiilil.